Mutluokutan kullanıcısının son içeriği

1. Mutluokutan

Soru Kernel Kaldıma

Teşekkür ederim.
  2. Mutluokutan

Soru Kernel Kaldıma

Telefona yeni bir AOSP rom yüklendiği zaman Kernel kaldırılmış oluyor mu? :)
  3. Mutluokutan

Çözüldü Hata Fastboot -s getvar product findstr

Az önce galiba sorunu çözdüm. Bu bağlantı adresindeki gibi aygıt yöneticisinde bulunan android kısmını güncelledim. Sonrasında denediğimde yükleme başladı. Şu an yükleme işlemini gerçekleştiriyor. Yardımcı olur diye yazmak istedim ama umarım kimsenin başına gelmez de kimse arama zahmetinde...
  4. Mutluokutan

Denedim de olmadı. Tekrar başka bir cihazda deneyeceğim ama olacağını sanmam
  5. Mutluokutan

Rom yüklemeye çalıştığım zaman bu hatayı alıyorum. Yalnızca Fastboot moduna girebiliyorum. Twpr moduna falan da girilmiyor. Yardımcı olabilecek bilgili kimse var mı? Forumda birkaç konu gördüm. Bahsedilen romları da indirip denedim ama sonuç değişmedi.
  6. Mutluokutan

Yardım Discord uygulaması ısınma s.

Discord uygulamasında sesli sohbet yaptığımız zaman inanılmaz bir ısınma oluyor cihazda. Anlam veremedim. Bir kaç Xiaomi cihazda daha aynı sorun varmış. Çözümünü bulamadım. Belki bilen vardır diye buraya yazmak istedim. Bu arada Eu 1.2.0.6 kullanıyorum. Cevaplar için şimdiden teşekkür ederim.
  7. Mutluokutan

Yardım Ekran kaydedici

Ekran kaydedici maalesef bazen videoları kayıt etmiyor. 20 dakikalık video çekiyorum. Girip bir bakıyorum sadece ilk 10 saniyesi oynuyor. Sonrasında donuyor ve sadece sesler duyuluyor. Çok sorun teşkil ediyor. Bu sorun XİAOMİEU'da güncelleme yaptıktan sonra başladı. Bilgisi olan var mı?
  8. Mutluokutan

Soru L Speed Kullanan varmı ?

L SPEED kullanan var mı aranızda? Telefonuma uygulamak istiyorum ancak bir sorun çıkar mı onu da bilmiyorum. Uygulayıp sorun yaşamayan varsa bana nasıl kullandığını ile ilgili bilgi verip ayarların fotoğrafını atabilir mi? Şimdiden teşekkür ederim.
  9. Mutluokutan

Yardım Rom yuklerken aldıgım hata

Eu rom kullanıyordum. AbhiX Rog Edition adlı romu indirmeyi denedim. Böyle bir hata aldım. Yüklemenin sonuna doğru verdi bu hatayı.
  10. Mutluokutan

Yardım Rom yuklerken aldıgım hata

updater process ended with error 7 rom yuklerken boyle bir hata aldım. bilgisi olan var mı?
  11. Mutluokutan

Soru Game Turbo

Teşekkür ederim. 1610580251 Teşekkür ederim. :)
  12. Mutluokutan

Soru Game Turbo

Bilgi almak istiyorum. İstisnalar kısmı ne işe yarıyor? Yardımcı olabilir misiniz? Nasıl kullanmam gerekir? Bu kısmın amacı nedir?
  13. Mutluokutan

Yardım PUBG video kaydı!

Arkadaşlar Pubg video kaydı alıyorum. Görüntü çok soluk. Game turbo ayarlarından geliştirilmiş görselleri aşırıya çekiyorum ancak video kaydı aldığım zaman telefondaki o muhteşem grafikler kapalı gibi görünüyor. Bunun hakkında yapılacak bir şey var mı? Kısaca geliştirilmiş görselleri açıyorum...
  14. Mutluokutan

Yardım Rom önerisi

Oyuncu rom önerisi istiyorum arkadaşlar. Oyuncu romları ile ilgili bilgisi olan var mı?
  15. Mutluokutan

Yardım Pubg mobile vb.

Teşekkür ederim cevabınız için ancak anlatmak istediğim bu değildi. Pubg'den örnek verecek olursam ben 4 parmak ile oyun oynuyorum. Dolayısıyla parmaklarımın 2 tanesi üst kısımda yer alıyor. Üst kısımdaki tuşlara basmaya çalışırken de istem dışı olarak yukarıdaki gibi bildirim çubuğu görünüyor...
Üst Alt