MutluDemir kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Tecno Camon 20 Pro BRom sorunu

Bende camon 20 pro 5g mr.doodle edition kullanıyorum root twrp yaptım lakin fabrika ayarlarına bootloader ı kilitleyip dönmek istiyorum global olsun tr romu oldun dönmeye çalıştım mediatek sp ile gel gör ki olmuyor. Sürekli Brom hatası aldım.Bu konuda bilgisi olan var mı?
  2. M

Soru Redmi Note 9S (Curtana) Mi kişiler ve çevirici

Merhaba hocam. Öncelikle teşekkür ederim.hint romunu indirdim ve kurdum,dediğiniz gibi uygulamalar mi nin uygulamaları,lakin bu uygulamada da çağrı kaydı yapmıyor. Uygulama ayarlarında gerekli ayarları yapmama rağmen. Tekrar teşekkürler...
  3. M

Arkadaşım merhaba... Bahsettiğin Hint romunun linki varmı sana zahmet olmazsa ekleyebilir misiniz?
  4. M

Arkadaşlar merhaba. Curtana 6x128 henüz garantisi bitmemiş bir cihaz aldım. Öğrenmek istediğim şey ise, unutkanlık hastalığım yüzünden bu cihazlarda mi kişiler ve çevirici uygulaması var mı? Şuan ki sürümüm 13.0.2 global ve bunda google ın kendi kişiler ve çevirici uygulaması mevcut. Magisk ile...
  5. M

Rom Pixel Experience 13 Official (Stable)(mi8se)

Temiz kurulum dahil Sensör sorunu yaşayan oldumu bu rom da ( plus dahil) Bende yakınlık sensörü problemi oluştuda...
  6. M

Rehber Redmi Note 10 5G Çin cihazı (camellia)

Arkadaşlar bende bu cihazı kullanıyorum. Hindistan fastboot romunu kurun,google uygulamaları vs sorunsuz. Vodafone ve TurkTelekom sıkıntılı lakin Turkcell problemsiz.Fastboot dan romu sallarken imei gidermi vs demeyin,gitmiyor. Global değildir dikkat edin!Miui sürümü kısmındaki romun fastboot...
  7. M

Soru IMEI atmak için chip değişmesi lazımmış

Eng rom ile, yazılımsal sim iki oluyor. Sim 1 kullanamazsınız.
  8. M

Yardım 13 Güncellemesi sonrası sorunlar

Hoparlör sesi gidiyor,arama ekranında ses tuşuna bastığında donmalar sözkonusu,zil sesi aşırı yükseliyor... Ben Endonezya 12.... romuna geri döndüm. 13.0.2 de arızalı
  9. M

Rom [POCO X3 Pro] Ancient OS v5.4 Official (Android 11)[Gapps]

Üstadım telefon görüşmesi ses kaydı var mı ?
  10. M

Tema Oxanium Yazı Tipi Fontu (Regular-Medium-Bold-SemiBold)

Üstadım eline sağlık, teşekkür ediyorum. Selamlar...
  11. M

Tema Oxanium Yazı Tipi Fontu (Regular-Medium-Bold-SemiBold)

Üstadım merhaba. Bunun mtz şeklinde olanı var mı? Verdiğin linkten açamıyorum Razer a10 kullanıyorum
  12. M

Yardım DOTOS 5 Android 11 cihazım çok yavaş şarj oluyor

Razer kernel yükle android sürümüne göre. Test edilmiş kesin çözüm. GM1917 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. M

Rom Miui 12.5 PRO v2 Android 10/11 Stabil Custom ROM Redmi Note 8

Tecrübelerini paylaşırmısın A10 ile kardeşim? Neden döndün mesela? Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. M

Rom Miui 12.5 PRO v2 Android 10/11 Stabil Custom ROM Redmi Note 8

A10 iki defa indirdim,yunan twrp 3.5.A9 olsun orenge stabil olsun kurmaya çalıştığımda twrp de kurulum aşamasında E7 hatası alıyorum çözümü nedir? Redmi Note 8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. M

Yardım Magisk ek kurulum hatası

Üstadım merhaba. Miui Razer A10 dayım bende ve bendede aynı sorun var. Siz bir çözüm yolu buldunuz mu?
Üst Alt