Mutlu Okutan kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Son güncellemeyi yükleyemiyorum

Arkadaşlar eu romun son sürümünü yükleyemiyorum, size zahmet olmazsa bağlantıyı paylaşabilir misiniz?
  2. M

Yardım Eu rom sonrası kumanda problemi

Arkadaşlar, eu rom attıktan sonra telefonumun kumanda fonksiyonu bozuldu, çalışmıyor. Bu konuyu nasıl çözeceğim hakkında bir bilgisi olan varsa yardım edebilir mi?
  3. M

Yardım Xiaomi sürüm düşürme sıkıntısı

Anlıyorum ama olmuyor. "Mİ" ekranında kalıyor. Biraz kaldıktan sonra 2sn içinde simsiyah ekran geliyor ve tekrar "Mİ" yazısı geliyor. Bir sürü rom attım, hiçbirinde böyle bir problem görmedim. En az 5 defa denedim, olmayınca da aynı gün içerisinde farklı romlara geçtim. 1570999910 Telefon şu an...
  4. M

Yardım Xiaomi sürüm düşürme sıkıntısı

Merhabalar, iyi akşamlar. Sizlere bir sorum olacaktı. Ben telefonumun sürümünü düşürmek istiyorum. Trwp yükledim 8.1'e düştü ancak 7.1'e düşürmek istediğim zaman "Mİ" yazan ekranda kalıyor, sonra otomatik kapanıp tekrar açılıyor, tekrar "Mİ" ekranında kalıyor. Açılmadığını görünce tekrardan...
  5. M

Soru En yüksek performanslı rom hangisi?

Teşekkür ederim dostum, sağ ol. :)
  6. M

Soru En yüksek performanslı rom hangisi?

Arkadaşlar, XİAOMİ Mİ NOTE 3 telefonum her ne kadar çok iyi bir performansa sahipse de beni tatmin etmiyor. Sizin kullandığınız, memnun olduğunuz, performans artışı sağlayacak bir rom var mı? Bu konuda bilgisi arkadaşlar yardımcı olursa mutlu olurum. Şimdiden teşekkür ederim.
  7. M

Yardım XİAOMİ Mi NOTE 3 Sarj-peformans çıkmazı.

İlgilendiğiniz için teşekkür ederim. Mesaj atacağım.
  8. M

Tam tarih veremem, hatırlamıyorum ancak ilk piyasaya sürüldüğü zamanlarda almıştım. Uzun süre oldu. Başka bir rom denemedim. Çok fazla bilgim de yok o konuda.
  9. M

Teşekkür ederim ancak bu söylediğinizi denedim. Bir faydasını görmedim.
  10. M

Hayır, çok uzun süredir böyle. Bu konulara çok kafa yordum ancak mantıklı bir açıklama bulamadım.
  11. M

XİAOMİ Mi NOTE 3 telefonumun şarjda değilken performansı düşüyor. Telefonu şarja taktığım an yükseliyor. Oyunlar, şarjda oynadığım zaman kasmıyor. Şarjdan çıkarıldığımda kasmaya başlıyor.
Üst Alt