MUTLCC kullanıcısının son içeriği

1. MUTLCC

Rom Resurrection Remix OS 8.6.2 [OFFICIAL][10.0][sirius][12-10-2020]

Tam konu paylaşmaya geliyordum hocam ki siz paylaşmışsınız :( :D
  2. MUTLCC

Rehber MI 8 SE Android Q Modem Dosyası (Portre Modu ve Sensör Sorunları Yok)

Zip doğrulamasını ayarlardan kapatın.
  3. MUTLCC

Rom CrDroid 6.8 [OFFICIAL] [ROM] [Android 10] [MI 8 SE] [Sirius]

format data yapın ve cache'yi ext4'e çevirin
  4. MUTLCC

Ayarlar > CrDroid Ayarları > Gezinme > Sistem hareketleri
  5. MUTLCC

Android 10 Systemless Launcher

Lawnchair kullanmanızı öneririm gerçekten harika. Quickswitch modülü ile kullanın. Buradan kurmayın. APKmirror sitesinde en son sürüm.
  6. MUTLCC

Gcam Google Kamera Android 10 FIX

PixelDise GCam linki güncellendi! Eğer GCam fix'i kurmak ile uğraşmak istemiyorsanız, CrDroid 6.8'de gömülü olarak fix yüklü geliyor. Denemek, kurmak ve kullanmak isteyenler için link: https://forum.miuiturkiye.net/konu/crdroid-6-8-official-rom-android-10-mi-8-se-sirius.73382/
  7. MUTLCC

Kullanıyorum gayet hızlı öneririm. Ekran kaydedici tüm romlarda kullanılan açık kaynaklı ekran kaydedici olduğu için FPS düşüşü yaşatıyor. Fakat OnePlus ekran kaydedici kurarsanız sorun yok. Evo X'ta OnePlus kullanılıyor. 1596061298 Linkleri güncelledim!
  8. MUTLCC

Güncelleme yayınlandı! BURADAN İNDİRİN! Değişiklikler: Parmak izi sorunu için hızlı düzeltme güncellemesi. Ayrıca, en son VAF etiketini kernele birleştirildi ve exFAT iyileştirmeleri eklendi
  9. MUTLCC

Rehber Mi8 SE En Hızlı ve Kararlı Sürüm Downgrade Rehberi

crdroid 6.8 var bence gayet uygun. ekran süresi olarak yüzde ellide 4.30 saat aldı arkadaşım, performans olarak da iyi. en iyi aosp rom bence eğer geçmek isterseniz konu linki burada https://forum.miuiturkiye.net/konu/crdroid-6-8-official-rom-android-10-mi-8-se-sirius.73382/
  10. MUTLCC

Evet olmaz ve linkleri güncelleyeceğim.
  11. MUTLCC

Bu CrDroid Saf Android olarak geçiyor fakat eşinizin telefonunuza kuracaksanız madem, bence stabil 11.0.3.0 android 10 kurun yeterli olabilir ona :D
  12. MUTLCC

Bana göre bu daha iyi artık çünkü performansta hissedilir farkı ortaya koyacak bir ROM bence. Eğer bunu mu kuralım diyorsanız siz de Saf Android kullanabilirsiniz. Saf diye endişelenmeyin, tonlarca özelleştirmeye sahip bir ROM.
  13. MUTLCC

Güncelleme yayınlandı! BURADAN İNDİRİN! Değişiklik Listesi: ===== 26 Temmuz 2020 ===== Cihaz tarafı: - Sıkışmış QTI BT'ye geçti - QTI Power HAL'ye geçti - Yararsız hizmetleri temizledik - Kukla HIDL lbs kaldırıldı - GPS LA.UM.8.8.r1-07800-SDM710.0 olarak güncellendi - Çinli taşıyıcılar...
Üst Alt