Mütemadiyen kullanıcısının son içeriği

1. Mütemadiyen

Yardım Wifi otomatik bağlanmıyor

Çözümünü bulabildin mi?
  2. Mütemadiyen

Yardım Wifi otomatik bağlanmıyor

Merhaba, bu sorunla ilgili açılan konulardaki talimatların hepsini uyguladım. Fakat sonuç aynı. Hiçbir wifi ağına otomatik bağlanmıyor. Ayarlara girmeyinceye kadar wifi ağlarını taramıyor bile. Yada geç tarayıp, bağlanıyor. Bu sorunu kullandığım bütün Xiomi cihazlarında yaşadım. Huawei...
  3. Mütemadiyen

Madalya Ramazan Madalyası Kazanın

Tüm forum kulanıcılarının ramazan bayramını kutlarım. Nice mutlu, huzur dolu ramazanlara..
  4. Mütemadiyen

Yardım Pembe çizgi ( mi 9t )

Aynen S7 sorunundan haberim var. Fakat ilk defa bir xiaomi cihazda bu soruna rastlıyorum.
  5. Mütemadiyen

Yardım Pembe çizgi ( mi 9t )

Telefonun sağ lobunda boydan boya bir pembe çizgi çıktı. Bazen geliyor bazen gidiyor. Bu sorunu düzeltmenin yada daha da büyümesini engellemek için nasıl bir yol izlemeliyim?
  6. Mütemadiyen

Soru Root yetkisi ile telefon ekranını bilgisayara yansıtma

Root yetkisi ile spesifik bir şekilde telefon ekranını bilyisayara kablolu veyahut kablosuz bir biçimde yansıtma, kontrol etme imkanı var mı?
  7. Mütemadiyen

Soru Root yetkisi yada rom ile yakınlık sensörü kapatılır mı?

Orjinal persist dosyası dışında işe yaramıyor ise ne yapılabilir, bir öneriniz var mı? Peki mevcut konumdaki persist dosyasını tamir imkanı var mı ve yapıcağımız değişikliklerde olası bir durumda l1 sertifikasının gitmesi sonucunda bu sertifikayı cihaza geri kazandırmanın yolu yok mu?
  8. Mütemadiyen

Forumdan veyahut başka bir mecra dan benimle aynı cihaza sahip olan kullanıcının persist yedeğini kopyalıyabilirim o zaman anladığım kadarıyla. Persist yedeğini nasıl alabilirim peki
  9. Mütemadiyen

Persist destekliyen TWRP yi nereden temin edebilirim?
  10. Mütemadiyen

Cihazımın yakınlık sensörü sanki telefon sürekli kulağımdaymış gibi görüşmelerde ekran kararıyor. Whatsapp ve günlük kullanımda sorunlar çıkarıyor. Bunu yazılımsal veyahut donanımsal olarak nasıl çözebilirim?
  11. Mütemadiyen

Rehber [Root] Google Asistan'ın Okey Google Denince Tepki Vermemesine Çözüm

Bir çok yol denedim fakat olmadığından pes etmiştim teşekkür ederim. Ayrıca customiuizer hakkında detaylı bir konu açılırsa çok iyi olur.
  12. Mütemadiyen

Araçlar POCO X3 NFC Yararlı Magisk Modülleri

Rica etsem bu alana yönelik telegram gruplarının linkini atabilir misiniz özelden?
  13. Mütemadiyen

Araçlar POCO X3 NFC Yararlı Magisk Modülleri

MertBeet hocam bu veya bu tarz modüllerin paylaşıldığı bir yer var mı? Cihazım Xiaomi MI 9T ve paylaştığınız modüller arasında işime yarıyacak çok şey var fakat kendi cihazıma kurabilir miyim bilmem uyumluluk sorunlarından dolayı.
Üst Alt