mustifali kullanıcısının son içeriği

1. M

Rehber [Amd-Ryzen-İntel] Tek Tuş İle Tüm Driverlar

Sağolasın dostum gerçekten çok işme yaradı...
  2. M

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Driver • Twrp • Root • Rom - Yükleme Anlatımı

hocam merhaba ilk kodu yazdıktan sonra harf ve rakamlar yerine soru işareti alıyorum yardımıcı olurmusunuz
  3. M

Soru fastboot modu

Üzgünüm hocam hala daha aynı sorun devam ediyor. Qualcom driverlerinin Windows 11 ile uyumluluk sorunu olur mu? Samsung telefonum var onda hiçbir sorun çıkmıyor. Xiaomi note 6 proyu bağlayınca çalışmıyor
  4. M

Soru fastboot modu

Hata ayıklama modu açık. Doğrusu bu şekilde değil mi?
  5. M

Soru fastboot modu

evet fastboot modunda usb ile bağlayınca bağlantı sesi geliyor. ama hemen gidiyor. usb kabloyu çıkarınca çıkarıldı sesi gelmiyor
  6. M

Soru fastboot modu

custom rom ve twrp kurmuştum twrp üzerinden orijinal roma döndüm şimdi de twrp yüklemek için fastboot moda girdiğimde bilgisayarım bu şekilde görüyor. bütün driverler kurulu, botloder kilidi açık, usb kablosunda hiçbir sorun yok. bilgisayarım da windows 11 kurulu oda etkiler mi? yoksa sorun...
  7. M

Yardım Mi 9t güncelleme sorunu

Twrp kurulu olmadığı için gerekli izinleri vermiyor telefonunuz twrp yükleyip tekrar deneyin büyük ihtimalle sorun ortadan kalkacaktır
  8. M

Soru Resmi note 6 pro uzun pozlama

Resmi note 6 pro telefonum var uzun pozlama kendi uygulamasında yok acaba uzun pozlama için başka uygulamalar mevcut mu?
  9. M

Soru Mıuı 12

Resmi note 6 pro cihazım var acaba mıuı 12 benim cihazıma gelirmi bilgisi olan varsa paylaşabilir mi Şimdiden teşekkürler
Üst Alt