mustibursa19 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi 10T Pro Vowifi

Bende herhwngi modem dosyasi cikmiyor.imeiler ellenmemis orjinal..pdcye kadr hersey tamam
  2. M

Sohbet Yönetim Kadrosunda arkadaşlarımızı görmek istiyoruz.

Hasanbasdereli arkadaşımızı yönetim kadrosunda görmekten mutluluk duyarım.
  3. M

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Durum Çubuğu Bildirim Simgeleri Görünür Yapma [Twrp]•[Rootsuz]

10.3.3 twrpden guncelleme yapinca cihaz acilmiyor twrpye atiyor neden...deaktiftede acilmiyor
  4. M

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Redmi note 6 proda bi bulsak bizde yuklerdik
  5. M

Rehber Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Durum Çubuğu Bildirim Simgeleri Görünür Yapma [Twrp]•[Rootsuz]

Global dediginiz hic ellenmemis suurumde yani.cihazinizda herhangi birseyi bozmadi dimi bende denemek istiyorumda
  6. M

Yardım Redmi Note 6 Pro Botloader Kilidi Nasıl Açılıyor

10.2.2surumundeyim bootlader acik kalici twrp ve rootlu .guncelleme gelince guncellememeliyim simdi miu orijinali yuklu
  7. M

Ana Başlık Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Resmi ROM Koleksiyonu | Global Kararlı • Global Beta • Custom | Twrp Recovery

bu note 5 pro için yazıyyor note6 proya has varmı?..aynı hoparlörlerimi kullanıyor acaba?...birde dmverify recovery ekranında bitane şifre istiyor onumu iptal ediyor...
  8. M

Ana Başlık Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Resmi ROM Koleksiyonu | Global Kararlı • Global Beta • Custom | Twrp Recovery

S.a bootloader actim mmiu 10.2.20 versiyondayim twrp yuklemek istiyorum paylasimlarinizi okudum kalıcı olmasi için ne yapılması gerekiyor vs.hala cikmadimi twrp direk kalıcı yukleyebilecegimz.uzaktan erisim vs bana yardimci olma şansınız varmı size uygun bir zamanda ben uygun olmaya...
  9. M

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - MIUI v10 V10.2.1.0 OEKMIXM Global Kararlı Rom

Sifirlamadan kursak ne gibi sikinti olur.burdan indirdikten sonra nasil kurucaz teelfona.1 sini indirip mi kursak daha iyi 2.sinimi...10.05 amaproblem olmasin en temiz ini yapayim istiyorum
  10. M

Çözüldü Xiaomi MI6 Hat Sorunu (IMEI Silinmiş)

Allahrazi olsun cok sagolun.bootlader açarken edl ile yazilan imei gitme ihtimsli yok anladigim kadarıyla ve sonrasinds recovery yuklicem efs yedek Alicam sonra rom ve root islemleri sira bu.tskler hayirli geceler
  11. M

Çözüldü Xiaomi MI6 Hat Sorunu (IMEI Silinmiş)

Redmi note 6 pro var edl ile imei atılmış.bunun bootlader acip rom root attigimda imei silinme ihtimali varmi?..hadi diyelim imei gitti box olmadan imei kendimiz yazabilirmiyiz
  12. M

Yardım EDL Mod Kodları

Edl ile imei yszdgnz cihaza bootlader acip root rom atildiginda imei silinirmi
  13. M

Rehber Xiaomi Unlock Tool ile Bootloader Kilidini Açma

İmei ile ilgili Paylasim icin yasak dedim
Üst Alt