Mustfagk kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Apple yada samsung klavyesi portlanmış varmımış

Sa değerli hocalarım portlanmış apple yafa ios klavyesi varmı forumdaki tüm klavyeleri denedim hiç birisi apple yada samsung klavye hissiyetini vermiyor şimdiden tşk ederim
  2. M

Satıldı mi8 takaslı iphone7

Mi 8 lite takas ?
  3. M

Yardım Samsung yada ios klavye

İphone yada samsungdaki hassasiyeti vermiyor
  4. M

Dostum hepsi fake klavye orjinal portlu yok 1557613228 Evet hocam portlu olsa guzel olucak
  5. M

Hocam dediginiz klavyeler bana gore degil alisamadim portlanmis klavye ariyorum
  6. M

6 seneden beri samsung ve ios kullanıyorum xiaominin yada diğer klavyelere bir türlü alışamadım kullanmakta olduğum klavye forumda bulduğum xperia apk klavyesi rica etsem ios yada samsung klavye nasıl indircem telefonu klavye yüzünden satıcam o derece herkese ayrı ayrı tşk ederim
  7. M

Satılık 1 aylık mi 8 lite

Cihazı 1 ay oldu avea bayisinden aldım mavi renk kutu fatura mevcuttur nokta hata yoktur apple kullanıcısı olduğum için alışamadım kullanmakta zorlanıyorum almak istiyen arkadaşlar mesaj atsın izmir manisa çevresi ulaşsın
  8. M

Satış Mi 8 lite satılık 1 aylık cihaz

Tşkler ekledim
  9. M

Satış Mi 8 lite satılık 1 aylık cihaz

S.a arkadaşlar iphone kullanıcısı olduğumdan dolayısıyla cihaza alışamadım cihazı 1 ay oldu avea bayisinden alalı mavi renk faturası kutusu mevcuttur ölücüler mesaj atmasın manisa ve izmir çevresinde olanlar iletilime geçsin cihazda nokta hata yoktur herşeyi mevcuttur.
  10. M

Rehber Xiaomi Tüm Cihazlar USB Sürücüleri • [Adb - Qualcomm] • [Windows Driver]

Hocam emeğinize sağlık tşk ederim mi 8 lite cihazım mi pc suiteyi görmüyor birde press key any to shuydown çıkıyor bootloader kilidini kaldırmaya çslıştığımda fastboot moddayken driverimi yüklüyemedim bilmiyorum tşk ederim şimdiden hocam
  11. M

Yardım press any key to shutdown bu konu hakkında yardım etcek kimse yokmu

tşkler hocam 1556833851 Hocam mi8 lite için orda 3 tane driver var hangisi mi 8 lite
  12. M

Tşk ederim hocam googleden araştırma yaptım onuda öğrendim driverları sildim hangi driverları yüklemem gerek 1556830960 Hocam tşk ederim portu çözdüm hangi driverları yüklemem gerek hepsini sildim vaştan yükleyim diyorum
  13. M

Hocam usb 2.0 portu diyorsunuz bilgisayarda 3 tane usb giriş var ondanmı bahsefiyordunuz
  14. M

S.a değerli hocalarım bu konuyu daha önce açmıştım hocalarımın söylediklerini yaptım ama fakat bir çare olmadı bootloader kilidini açmaya kalktığımda böyle sorunla karşılaşıyorum rica etsem yardımcı olurmusunuz ve google de araştırma yaptığımda bir çözümünü bulamıyorum çinliler çıkıyor karşıma...
Üst Alt