MustafaTD kullanıcısının son içeriği

1. MustafaTD

Yardım Updater process ended with ERROR:1 Hatası

Rom kurmaya çalışıyorum.Bu hatayı alıyorum ama orjnal romu kurarken olmuyor.Lütfen yardım edin.
  2. MustafaTD

Yardım Rom Yükledikten Sonra Fastboota Atıyor

Arkadaşlar Redmi 9T telefonuma Rom yükledim Evolution X (OrangeFox)ile.Rom Yüklendi yeniden başlattım Redmi logosu geldi sonra hemen kapandı bidaha açıldı sonra fastboot'a attı.Çözümü varmı?
  3. MustafaTD

Yardım XiaoMi Tool V2 Procedure Error

168 saat süre verdi.Normalde XiaoMi Tool V2 ile eskiden Note 7 cihazımı 1 defa da açmıştım.Redmi 9T de procedure error veriyor.Delirmek üzereyim.
  4. MustafaTD

Yardım XiaoMi Tool V2 Procedure Error

Arkadaşlar yurtdışı Redmi 9T aldım.İmei çakıcam bootloader kildi açmam lazım.Fakat resimdeki hatayı alıyorum.Uygulamanın eski sürümlerinide denedim olmuyor.Yardımcı olurmusunuz?
  5. MustafaTD

Çözüldü Note 7 Yazılım Düşürme

Arkadaşlar Selam.1.5 Ay Önce Bu Forumdaki Moderatörlerinde Desteğiyle Manuel OTA ile MIUI 12 yi Yükledim.Başta Güzeldi Bi Sıkıntı Yoktu Fakat Şarjı Artık Çok Hızlı Bitiyor.Bootloader vs Açmadan MIUI 11 e Geri Dönüş Yapılabilirmi?(Cihazın garantisi var bozmak istemiyorum)
  6. MustafaTD

Yardım MIUI 12 Note 7 Kurma

Tamamdır Çok Sağolun 2 Gündür Kafa Yoruyorum Şu İşe En Baştan Buraya Sorsaymışım :D
  7. MustafaTD

Hocam Çok soru sordum ama TWRP Falan Hiçbişey Yok Bende Direk Güncelleme Yerinden Güncelleyeceğim Öyle dimi?
  8. MustafaTD

Çok Sağolun Hocam İndirmeye Koydum. 1604258798 Tamamdır Sağolun.
  9. MustafaTD

Global Rom'u Nerden Bulurum 1604258684 Birde OTA dediğiniz Muhabbet Ne Hocam
  10. MustafaTD

Hocam Bu Siteden İndirdim Hasan Diye Bir Beyfendi Paylaşmış
  11. MustafaTD

Arkadaşlar İyi Günler Note 7 İçin Miui12 Paylaşılmış.Bunu kuracaktım Recrovery yazan dosyayı indirdim Güncelleme Yerine Gelip Paketi Seçtim Hata Verdi.İlk Önce OTA yı mı kurmak lazım?Ve OTA Ne oluyor?
Üst Alt