MustafaKAYA kullanıcısının son içeriği

1. MustafaKAYA

Sohbet Ruby'lerin ekran farkı var mı?

hocam tamamen aynı cihazlar bi 200 mp bide 120w geri kalan aynı sizin durumu ben de yaşıyorum hem xiaomi 12 pro var evde hem de note 12 pro 5g bakıyorum redmi cam gibi çünkü xiaomide fabrika çıkışı film var redmide kırılmaz cam
  2. MustafaKAYA

Yardım Mi 12 Pro Isınma Sorunu

hocam siz diğer arkadaşa aldanmayın 8 gen 1 genel olarak ısınan bir işlemci zaten bu yüzden sıcaklıklarınız herkesin yaşadığı düzeyde. Buna karşılık başka eu rom kurabilirsiniz ya da aosp rom kullanabilirsiniz ama yine de yük altında ısınacaktır. Kernel belki işi çözebilir.
  3. MustafaKAYA

Yardım Güncelleme Sonrası Video Sorunu

Xiaomi 12 Pro cihazımda çektiğim herhangi bir videoyu izlediğimde belli aralıklarla takılıyor ekranda hafif yanıp sönmeler oluyor biliğiniz 60 kare videonun karelerini sayıyoruz o derece takılıyor. Sorun kamerada mı diye Redmi Note 12 Pro 5G cihazımda da test ettim onda sorunsuz gözüküyor...
  4. MustafaKAYA

Rom [Redmi 5 Plus][Official] Nusantara eLTS [10.0][31.05.2022]

Uğraşamadım gittim octavia os kurdum sorunsuz çalıştı ama gerçekten mükemmel birşey ya şarj çok iyi gidiyo ısınma yok cidden. Acaba bir güncelleme gelince üzerine flashlayıp mı update ediyoruz MinMicrog'yi
  5. MustafaKAYA

Ayarlar bu şekilde fakat olmuyor gördüğünüz üzere hocam Dediğiniz gibi rootla kuruldu.
  6. MustafaKAYA

Hocam romu ve minMicroGyi kurdum ancak whatsapp ve youtube gibi uygulamalarda google servisleri hatası veriyor nasıl çözdünüz?
  7. MustafaKAYA

Çözüldü MIUI Kuramıyorum

Pek öyle değilmiş ama teşekkürler sorunu çözdüm WEZEN hocamın yorumundan yardım aldım
  8. MustafaKAYA

Yardım Kurulum ekranında böyle kaldık

Uzun süredir bu sıkıntıyla uğraşıyordum çok sağolun hocam. Kendim konu açmıştım farketmemişim konunuzu, şimdi onu çözüldü yapmaya gidiyorum :)
  9. MustafaKAYA

Çözüldü MIUI Kuramıyorum

Bir süredir aosp tabanlı romlar kullanıyodum ve MIUI' a geçmek istedim ancak 5 yıllık rom tecrübemde bile karşılaşmadığım birşey oldu. Herhangi bir miui yüklemeye çalıştığımda (Android 7 hariç) Android Setup ekranında temiz bir kurulum ya da yedekten seç menüsü çıkıyor ama işte bu menüden nereye...
  10. MustafaKAYA

Soru Redmi 5 Plus ROM Önerisi

miui 10 stock mu sizce yoksa eu mu daha stabil?
  11. MustafaKAYA

Soru Emektar Redmi 5 Plus'ımla son senem için custom rom önerisi

hocam ben de miui 12.5 dan dönmeyi planlıyorum sadece şarj için. Bir sorunu var mıdır?
  12. MustafaKAYA

Rom [12.1][vince][OFFICIAL][STABLE] Pixel Experience/Plus Edition [AOSP][25/05/2022]

Bir ara destek kesilmişti üzülmüştüm tekrar gelmesi gerçekten güzel olmuş. (Konumdan yardım almışsınız hocam ama çaktırmayıngiggle~~)
  13. MustafaKAYA

Rom [10.0][vince][OFFICIAL][STABLE] Pixel Experience/Plus Edition [AOSP][14/05/2020]

hocam normalde bütün indirdiğim romların dosyaları bulunur fakat bunu bulamadım maalesef ama unofficial olarak destekleniyor onlardan paylaşabilirim.
  14. MustafaKAYA

Rom [Port][Q] R5+ MIUI 12.5 EU Beta 21.1.10

Arkadaşlar uzun süreli kullanımda beta ve port bir rom olduğunu belli etmeye başlıyor. Takılmalar, ısınmalar ve batarya süresinin azalması gibi. İsterseniz tekrar temiz kurulum yaparak devam edebilirsiniz. 1626081271 Port rom olduğu için mümkün değil hocam
Üst Alt