mustafahurma kullanıcısının son içeriği

1. mustafahurma

Rom Xiaomi Mi5 | Custom Romlar + İndirme Linkleri + Video

Telefon açmak gibi bir tecrüben yoksa götür bir tamirciye bakımını yaptır, yoksa elinde kalır. Aynı durumu ben yaşadım. MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. mustafahurma

Çözüldü Mi 8 SE twrp açılmıyor

https://forum.miuiturkiye.net/konu/xiaomi-mi-8-se-twrp-3-3-0-0423-tek-tus-yukleme-araci.45388/ Burada tek tuş yöntemi ile kolayca twrp kurma yöntemi detaylı anlattılmış, ben mi8pro ya bu yöntemle kolayca twrp kurup rom yükleme işlemini yapabiliyorum. Bi dene MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk...
  3. mustafahurma

Haklısınız, bu olabilir. Çünkü ben de mi8pro cihazımda rom yükleme için twrp yüklüyorum ama daha sonra yani işim bitince göremiyorum. Uçup gitmiş oluyor. Demek çözüm mgisk miş. Tşk MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. mustafahurma

Yardım Face id sorunu !!

Face ID özelliği zaten en korunaksız şifreleme yöntemi olarak face id kurulumu sırasında uyarı metni şeklinde çıkıyor. Yani size bemzeyen birisi açabilir, ya da fotoğrafınıza göstererek vs. diye Ayrıca tam olarak anlayamadım, abinizi dava mı edeceksiniz? MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk...
  5. mustafahurma

TWRP yi kuramamışsınız anlamı çıkıyor bu dediklerinizden. Twrp kurma işlemini tekrar yapın. MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. mustafahurma

Rom [Android 10] Mi 8 EE - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.5.21İndirme Bağlantısı

Tşk MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. mustafahurma

Yardım mi6 şarj entegre

Mesajını yeni gördüm eğer sorun hala devam ediyorsa ve çözüm bulamadıysan bilgileri göndereyim kardeş MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. mustafahurma

Yardım Mi 6 MIUI 11 yapma

Bir bilene yaptır, kardeş, yoksa uğraşırsın. MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. mustafahurma

Yardım mi6 şarj entegre

Aynı sorunu bende yaşadım ne yaptıysam bir türlü başaramadım takip eminönü'nde bir tamirciye telefonu götürüp yaptırana kadar muhtemelen şarj girişi soket arızası meydana gelmiştir Kadıköy'de 2 yere götürdüm yapamadılar istersen eminönü'ndeki Usta'nın telefonunu ve adresini sana gönderebilirim...
  10. mustafahurma

Rehber Xiaomi Root Yapma Rehberi [Magisk ile]

Orta düzey bir kullanıcı olarak açıkçası anlattıklarınızdan tek seferde bir şey anlamak güç, çok detaya girmeden yalın bir şekilde ama esas noktalara deyinerek anlatmaya çalışmışsınız fakat yetersiz. Yine de teşekkürler
  11. mustafahurma

Yardım Mi8 pro şarj sorunu

Gece uyurken telefonu kapatsak daha doğru olmaz mı? MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. mustafahurma

Soru Kamerası en iyi Xiaomi telefon sıralamanız nedir?

Gcam i modlayanlara parası neyse verlim de bi el atıversinler[emoji3526] MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. mustafahurma

Yardım MIUI 11 yukledim twrp gitti yardim lazim

Ekim ortaları gibi resmi miui11 mi8 inde içinde bulunduğu 1.gruba dağıtılacak. Acele etmeseydin keşke MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. mustafahurma

Yardım root yukleyecem bakarmisiniz

Android lolipopdan sonra hiçbir sürümü pc olmadan rootlanmıyor. Nerde kaldı o kingroot ile 2 dk da rootladığımız günler. [emoji4] MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. mustafahurma

Yardım Xiaomi PC Süit

Tam olarak problem nedir, yani nerde hata alıyorsun? MI 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt