Mustafagunes18 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım IMEI

Öncelikle iyi akşamlar xiaomi mi max 2 kullanicisiyim bugün telefonu sifirladim fakat IMEI gitii *#06# yapınca gözükmüyor nasıl geri alırım IMEI numarasını
  2. M

Yardım Telefonun kendi kendine baska numaralari aramasi

Sorunumla ilgilenen tum herkes ten Allah razi olsun sorunumun pesini birakmicam tekrardan ilgilenen ilgilenmeyen herkesten Allah razi olsun iyki varsiniz miui ailesi Sorunumla ilgilenen tum herkes ten Allah razi olsun sorunumun pesini birakmicam tekrardan ilgilenen ilgilenmeyen herkesten Allah...
  3. M

1.5 2 hafta once yaptim fakat imei kayboldu imei kaybetmemek icin ne yapmam lazim
  4. M

Hepinize yorumlari icin cok tesekur ederim fakat ne yapacagim bilmiyorum vodofone aradim hattinizda sıkınti yok dedi virus programi kullandigim halde nasil oluyor boyle aklim almiyor internette arastirdim 3.4 kiside de ayni sorun varmi otomatik numara ariyomus ve arama gecmisinde gozukmuyormus
  5. M

Oncelikle iyi aksamlar xiaomi mi max 2 kullanicisiyim bundan 2 hafta once bir numara aradi beni aramissiniz diye fakat ben aramadim telefonun arama gecmisindede gozukmuyor neyse dedim arayan kisi 1 rakami tuslamistir diye hic ustunde durmadim aradan 3.4 gun gecti ayni sekilde bu seferde...
  6. M

Çözüldü Arka kamera flashli fotograf sıkıntısı (Çözüldü)

Tabiki nasil yapacam acaba yeni uyeyim
  7. M

En korktugum sey abi ne kadar kirilmaz camda olsa kiriliyor abi peki turuncu flash niye yaniyor
  8. M

Abi nasil tesekur etsem azdir cok sagolun kac haftadir delirecektim cok sagolun
  9. M

Oncelikle İyi gunler mi türkiye sayfasina yeni katildim Xiaomi mi max 2 kullanicisiyim bir sorunum var Telefonu yaklasik 1ay once aldim Telefon gayet guzel ama kamera arka kamerada flashli fotograf cekince fotografin yan tarafi bulanik oluyor bir kismi pembemsi gibi bir renk oluyor fotograf...
Üst Alt