mustafaeksenofficial kullanıcısının son içeriği

1. mustafaeksenofficial

Rom [Android 9.0]MIUI 12 Beta Rom V.20.5.7 [ PORT ][Mi A2]

Hocam cümleten selamün aleyküm eski mı A2 olarak geri döndüm telefonu satmıştım yine mi A2 aldım ve bu klavye sorunu devam ediyor android 10 yüklü MIUI 12 yüklersen bu sorun ortadan kalkar mı yardımcı olurmusunuz hocam
  2. mustafaeksenofficial

Yardım Xiaomi Mİ A2 Klavye Donma Sorunu

Çözümü bulan var mı acaba klavye donma hakkında hocam bayadir sessiz buraları
  3. mustafaeksenofficial

Rom [Mi A2][Android 9.0][OFFICIAL] Ice Cold Project 14.0 [18.03.2020]

Bu romda klavye sorunu devam ediyor mu var mı yardımcı olun
  4. mustafaeksenofficial

Garantinin bitmesine 15 falan var benim mi a2 Bl açık , twrp yüklü , miui 11 (port) yüklü , gboadd klavye kullaiyoum sorun hala aynı değişen bir şey y6ok kiricam sonunda ya
  5. mustafaeksenofficial

Hala devam idiyor inşallah sorunu çözen birisi cikar
  6. mustafaeksenofficial

Rom [Android 10.0] Official Pixel Experience [OTA][Mİ A2] 14.02.2020 - Destek Bitti

Updater process ended with ERROR : 1 hatası alıyorum rom yuklerken kırmızı yazıyla napmam gerekiyor ?
  7. mustafaeksenofficial

Rom [Mi A2][Android 9.0] MIUI 11 Stabil Rom V.11.0.2.0 [ PORT ]

Hocam aktiveteleri adımları saymıyor napicam mifit uygulamasida yükledim olmuyor?
  8. mustafaeksenofficial

Tamam hocam yazı fontunu düzelttim . Dahili hafıza hariç wipe yapınca uygulamalar falan siliniyor mu ? Temiz bi başlangıç mı yapmam gerekiyor ? Teşekkürler
  9. mustafaeksenofficial

[Mi A2][Android 9.0]MIUI 11 Beta Rom V.9.10.31 [ PORT ] kullanıyordum hocam . 1- wipe > dalvik art cache , cache > wipe yaptim . 2- [Mi A2][Android 9.0] MIUI 11 Stabil Rom V.11.0.2.0 [ PORT ] direk kurdum önceki paylastiklarinizi böyle yapıyordum sıkıntı olmuyor du . ne yapmam lazım Ironsides...
  10. mustafaeksenofficial

Mesajlar uygulamasında sürekli durduruluyor hatası alıyorum hocam sizce neden ?
  11. mustafaeksenofficial

LİNK ÇALIŞMIYOR Eklenti : (Mi globe Tarzı Ortalı Saat)
  12. mustafaeksenofficial

Evet bu bendede geliyor bl açık uyarısı güç tuşuna iki kez basınca (Androidone unlocked ) yazısını alıyorum .
  13. mustafaeksenofficial

Yardım Klavyede dokunmatik sorunu

MIUI 11 Beta Rom V.9.10.24 [ PORT ] kullanıyorum . 1-Gboard klavye güncelleme kaldır fabrika sürümüne dön . 2-Gboard klavye ayarlarından ->> tercihler ->> klavye yüksekliği ->> biraz uzun , yap 3-Gboard klavye ayarlarından ->> tema ->> tema seç ->> klavye kenarlıkları aç ->> uygula tıkla ...
  14. mustafaeksenofficial

Teşekkür hocam , 1- TWRP > WİPE > ADVANCE WİPE > ✔️DALVİK ART CACHE - ✔️CACHE temizledim. 2- INSTALL > MIUI_9.10.17.zip kurdum. 3 - REBOOT > SYSTEM . Hocam Güncelleme başarıyla oldu ama bu esnada Magisk kurulumunu yapmamız gerekiyor root uçtu . Sürüm hakkında değişiklikleri öğrenebilir miyiz ?
  15. mustafaeksenofficial

hocam burdakilerden hangisini indircez hepsi MIUI 10 yazıyor. link mi yanlış acaba bilmiyorum . Guncelleme paketini nasıl yuklicez . Yardımcı olur musunuz ?
Üst Alt