mustafa_oztekin kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi band 4 Orijinal Kordon

Bilekliğin kordonu koptu. Orjinal kordon satan yer bulamıyorum. Yan sanayi olanlar da sert ve kalitesiz oluyor. İnternette orijinal alabileceğim bir yer bilen var mı
  2. M

Çözüldü xiaomi redmi note 8 şarj sorunu

Hocam aynı durumu yaşadım. Konusunu da açtım. Şimdilik sorun çözüldü gibi. İnternette yazan birkaç çözümü denedim. Chrome güncellemeleri vs. Fabrika ayarlarına döndüm harf reset attım fayda yok. Güncelleme ile alakalı da değil çünkü güncelleme yaptıktan sonra çıkan bir sorun değil. Dediğin gibi...
  3. M

Sohbet Evofone Teknik Servis Ayıbı

İroni yaptığınızı düşünmek istiyorum
  4. M

Hocam ekran koruyucu cam var cihazda. Servis bunu söker deyip internetten yenisini sipariş ettim gelince takarım diye. O bile sökülmeden gelmiş. Çoğu servis ekranda koruyucu varsa söküp gönderiyor. Bunlar dokunmamış bile
  5. M

Alalı 1 sene olmayan Redmi Note 8 telefonumda yaklaşık 2 aydır şarj problemi yaşamam üzerine 29 Haziran pazartesi günü cihazı Evofone teknik servise gönderdim. Cihaz bugün elime ulaştı. Servis yetkilisinin söylediği ve servis raporunda yazan bilgiye göre cihazda hızlı şarj tüketimi olduğu...
  6. M

Yardım TURKCELL sinyal sorunu

Bugün ben de note 8de Turkcell hattımla ilgili sorun yaşadım. Hat kesildi bir süre. Kapatıp açınca geldi ama bu sefer de arayanlar ulaşamadı bana. Telefon meşgule düşüyor. Tekrar kapatıp açınca düzeldi
  7. M

Soru Aynı Güncelleme Tekrar Yapılır mı?

MIUI 11.0.8 kullanıyorum. Son zamanlarda yaşadığım bazı sıkıntılardan kurtulamadım. Güncelleme geleceği de yok. Merak ettiğim şey sistem güncelleme kısmından en son güncelleme paketini tekrar indirip kurabilir miyim? İndirme kısmında sorun yok tekrar iniyor. Ancak kurulum esnasında bir sorun...
  8. M

Yardım Mi Band 4 Titreşim çalışmıyor

Bilekliği ayarlar kısmından fabrika ayarlarına döndürüp dener misiniz? Daha önce başıma geldi ve fayda sağlamıştı bu yöntem
  9. M

Yardım Wifi sorunu

Note 8 ve note 6 pro'da da aynı sorun var
  10. M

Yardım Pil sorunu

Hocam benim 0.8 ile pilim düzelmişti halbuki. Ama 3 haftadır bu sorun var. Pro kullananlarda da 0.6 sürümünde var bu hata. 9 saate yakın ekran süresi aldım ben 0.8de. MIUI 12ye kadar yeni güncelleme geleceğini sanmıyorum. Salgın olmasa servise göndereceğim ama o da düşündürüyor insanı
  11. M

Yardım Pil sorunu

Cihaz garantili ve rom işlerinden anlamıyorum hocam. Hard reset olayına gelirsek attığım video hard reset sonrası zaten. 3 kez wipe all data yaptım hem de. Öncesinde de 2 kez fabrika ayarlarına döndüm
  12. M

Yardım Pil sorunu

Evet hocam aynen öyle sim kart takılı değilken normal benimki
  13. M

Yardım Pil sorunu

Garantili cihaz hocam. Telefonu o esnada kullanmadım sadece sim kart takılı hiçbir uygulama yüklemeden ve ön yüklü uygulamaların güncellemesini yapmadan test ettim. Sim kart takılı olmadan da aynı sorun olsa donanımsal diyeceğim 1590027866 Keşke farkettirse hocam
  14. M

Yardım Pil sorunu

Hocam telefonu kasım ayında aldım. O zamanlar meşhur bir dokunmatik sorun vardı telefonda çok can yaktı ama güncelleme ile gitti Allah'tan. O sorun da herkeste yoktu ve çoğu kişi için inanmak güçtü. Malesef bu sorunlar herkeste olmuyor anladığım kadarıyla
Üst Alt