Mustafa12 kullanıcısının son içeriği

1. Mustafa12

Çözüldü Kawasaki Ninja 250SL Yağ Ve Yağ Filtresi Değişimi

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. Mustafa12

Çözüldü Vodafone 15 GB internet hemen al çabuk bitmeden

Valla banka kartı ile yaptım videoyu izle kimsenin haberi yok bu sabah gece geldi videoyu ilk ben attim destek olun Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Mustafa12

Çözüldü Vodafone 15 GB internet hemen al çabuk bitmeden

Abone olun interneti alın hemen takipte kalın YouTube da tek kimsenin haberi yok bu yeni Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Mustafa12

Diğer Kawasaki Ninja 250SL inceleme

Benim ninja yab30bin verseler satmam zaten motor yok o paraya uçtu herşey bakımını yapmışım herşeyini Lastik değiştirdim rosso2 Balata aldım motoru aldıktan sonra 3 balata 900 TL teki yedek Yağı yağ filtresi değişti Hava filtresi temizledim Fren hidrolik sıvılar değişti Zincir Yağı aldım o...
  5. Mustafa12

Araştır istersen Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Mustafa12

Sohbet Sohbet köşesi

Merhaba Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Mustafa12

Başlangıç için biraz düşük CC 125 lik beygir Olarak da bu fazla gelir ben Mondial cup da öğrendim Vitesli motor olarak KTM Duke 200 De öğrendim babamın motorunda Ama sana tavsiyem ucuz bir motorda öğren masrafı derdi olmasın ilerde geçersin. Tecrübe kazanınca Mi A3 cihazımdan Tapatalk...
  8. Mustafa12

Şehir içi mahalle arası 1,2 vites 100 km de 26 TL benzin aldı Geçen de Düzce'den geldim 70 km sadece dönerken ölçtüm 100,110 120 130,140 164 ü de gördüm de bastım yüksek devirde geldim çoğunlukla 35 dakika sürdü 17 TL benzin yaktı 70 km de Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Mustafa12

Motor Benim Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Mustafa12

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Mustafa12

Sandisk Extreme Taşınabilir SSD 1TB

Taşınabilir SSD Sandisk extreme 1TB Suya toza dayanıklı 2 metreden düşmeye dayanaklı Hepsiburada satıcılı faturalı 3Yıl Garantili 2 gün oldu aldığım PC de USB 3.1 portu yok o yüzden satıyorum
  12. Mustafa12

Mod Mi A3 Bit Q Kernel İle Telefonu Şahlandırın :)

Ben Stock kullanıyorum android 9 güzel Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Mustafa12

Rehber Xiaomi cihazlarda Anti Rollback kontrolü nasıl yapılır

Benimde mi a3 ama ben rom yükledim birşey olmadı Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  14. Mustafa12

Rehber Xiaomi cihazlarda Anti Rollback kontrolü nasıl yapılır

benim roolback değeri 0 çıkıyor ???
  15. Mustafa12

Yardım mi a3 the system has been destroyed

bakalım şimdi az kaldı rom yükleniyorda redmi4x vardı bende onda yüklerken internette de öyle yazıyor du benim bildiğim stock romu yüklerken lock seçince bootloader kpanıyordu ama neyse öğrenmiş olduk bunda böyllyemiş 1583338340 boot da bekliyor reboot atıyor tekrar boot da kalıyor neden oldu bu...
Üst Alt