mustafa030 kullanıcısının son içeriği

1. mustafa030

Soru Mi 9 SE telefonun şarj cihazının ara kablosu ufak bi ıslanmaya maruz kaldı hızlı şarj olmuyor bir şekilde düzelme imkanı varmı veya Orjinal ara kblo

Hocam pencere kenarında duruyordu sokete takılı değildi içeriye yağmur damlaları girince ıslandı bı kurusun diye bi süre kullanmadım denedikten sonra şarj oldu ama normal şarj oluyor sonra fon makinasıyla denedim yine olmadı şimdi yenisini almak istiyorum nerden alabilirim fiyat aralığı nekadar
  2. mustafa030

Çözüldü Mi 9 se şimdi MIUI 12 guncelledim üst panel değişmesi gerekmiyor muydu

Hocam çok teşekkür ederim 1597855211 Hocam telefonda baktığımda canlı duvar kağıtlarını görmedim ve tema indirirken 4001 hatası alıyorum
  3. mustafa030

Rom Mi 9 Se Global Kararlı v12.0.1.0 QFBMIXM İndirme Bağlantısı

Hocam saol verdiğin bilgiler için bilgisayardan fazla anlamadığım için ordan atamıyorum maalesef en iyisi güncellemeyi beklemek
  4. mustafa030

Rom Mi 9 Se Global Kararlı v12.0.1.0 QFBMIXM İndirme Bağlantısı

Benim telefona niye güncelleme gelmiyo Mİ 9 SE
  5. mustafa030

Soru Mi 9 SE

Mi 9 SE için MIUI 12 güncellemesi GELECEKMİ bilgisi olan varmı?
  6. mustafa030

Duyuru MIUI 12 Güncelleme Takvimi ve Desteklenen Cihazlar

mi 9 se icin güncelle gelecekmi ??
  7. mustafa030

Yardım Selam aleyküm burdan mtz temalari indirip kurduğum temalar bı saat kadar durduktan sonra tema kendi kendine gidiyor telefonun Orjinal teması geliyo ya

Tema uygulamasından teme indiremiyorum 4001 hatası alıyorum bölge Çin'e ayarlı değiştiremiyorum
Üst Alt