mustafa.cemrek kullanıcısının son içeriği

1. M

Kernel Mi10T/ Pro (Apollo) Nexus Kernel Kararlı -AOSP Android 11/12/13/14 Güncellenme: 25/03/24

evolotion rom a yükledim ksu aktif olmadı maalesef edit, ksu kullanmak için dosya adına "-ksu" eklemek gerekiyormuş.
  2. M

Yardım Mi 10t pro Ekran kapandı Açılmıyor

Muhtemelen batarya enerji yetiştiremedi ısınmadan dolayı cihazın ya anakart yada bir devre yandı. Bir süre bekleyince açılmadıysa donanım arızası olması muhtemelen M2007J3SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. M

Soru Mi 10T Pro Güncel Rom?

eu romda da cihaz pro ise kamera problemi yaşarsınız. magisk - modül var ama yinede kamera tam performanslı çalışmaz. aosp rom kullanıyorum ben kamera problemi var ama google asistan düzgün çalışıyor. ve şarj konusunda miui romlara göre daha iyi durumdayım
  4. M

Rom Mi 10t/pro (apollo) - Oxygen os 13.0 F.75 android 13 (videolu)

ksu kernel i var. telegram grubunda paylaşılmıştı. onu yükledim. KernelSU uygulaması ile modülleri yüklüyorum
  5. M

magisk karalistede olsa da kernelsu yüklenebiliyor diye biliyorum. ona göre kernel profilleri var onlaı da konu sahibi eklerse eski sürümleri yüklemeye gerek yok
  6. M

Rehber Youtube Premium "Cihaz Sınırı Aşıldı" Çözümü

arkadaşlar kesin bilgi. 2 kere şikayet kaydı oluşturdum mail üzerinden ve her seferinde memnuniyet anketi yapıldı. ikisinde de düşük puan vererek memnun olmama sebebi yazdım. rom değişikliği yapmadan önce cihazlardan çıkış yapıp yarım saat kullandığım halde cihaz sınırına tekrardan takılmış...
  7. M

Rom [ROM][RESMİ][A13] AlphaDroid [VANILLA/GAPPS][LOS]

ksu için hangi kernel i yada neyi öneriyorsunuz?
  8. M

Rehber Youtube Premium "Cihaz Sınırı Aşıldı" Çözümü

bu sorunu tek seferlik çözüyorlar. sonrasında yardımcı olmuyorlar. mail adresimi değiştireceğim yoksa 6 ay daha premium kullanamayacakmışım
  9. M

Yardım Youtube premium cihaz sınırı

cihaz sınırını bir kere siliyorlarmış sadece. tekrardan cihaz sınırına takıldım. rom değişimlerinden dolayı. her rom değiştirme öncesi youtube ve youtube muzik uygulamasında indirilenleri silip google hesabından çıkış yaptığım halde cihaz sınırına tekrar takıldım maalesef 2024 ocak sonuna...
  10. M

Soru Mi 10T Rom Önerisi

aosp romlar güzel ancak kamera aktif kullanılıyorsa kamera konusunda vasat kalıyorlar.
  11. M

:D soru eki tam olmayınca crdroid rom u kullanıyorum
  12. M

bu rom da çok güzel. ancak bir süre sonra benim hafıza 70 gb civarı dolu görünmeye başladı. benim yedeklerimle beraber 110 gb filan oldu hafıza. sonrasında aosp rom a tekrardan geçtim o sebeple
  13. M

Yardım Mi 10T /Pro için ROM test edecek kişi arıyorum...

ben görene kadar arkadaş cevap vermiş. mi uygulaması olmaz aosp romlarda. vanilla diye geçer kendi arama ve mesaj uygulaması olur. aosp romlarda google arama ve mesajlaşma uygulamaları olur normalde. onunda arama cevaplama durumları hoşuma gitmiyor. yükleme farklılıkları var aşina değilseniz...
  14. M

Yardım Mi 10T /Pro için ROM test edecek kişi arıyorum...

xda da konusu da var google da arayınca kendi sitesi de çıkıyor. telegramda da var
Üst Alt