muslumyalcin kullanıcısının son içeriği

1. muslumyalcin

Soru Yeni güncelleme (15.4.2020) sonrasında da mikrofon ile fare aynı anda çalışmıyor.

Yeni güncelleme (15.4.2020) sonrasında da KUMANDA MİKROFONU ile FARE birlikte çalışmıyor. Bu arıza düzeltilmemiş. USB bağlantıları çıkarıldıktan sonra aç kapa yapılırsa düzeliyor. Ama her açma kapamada usb bağlantılarını çıkarıp takmak pek hoş değil o yüzden mouse kullanmamaya başladım, bu...
  2. muslumyalcin

Yardım Mi box s güncelleme sonrası sesli komut sorunu

Yeni güncelleme (15.4.2020) sonrasında da mikrofon ile mouse aynı anda çalışmıyor. Bu arıza düzeltilmemiş. Tamam usb bağlantıları çıkarıldıktan sonra aç kapa yapılırsa düzeliyor. Ama her açma kapamada usb bağlantılarını çıkarıp takmak pek hoş değil o yüzden mouse kullanmamaya başladım...
  3. muslumyalcin

Yardım Mi Box Remote sorunu

Android 9 güncellemesi yüklendikten sonra mouse ve mikrofon birlikte çalışmaz oldu.
  4. muslumyalcin

Rom Mi Box S - Android 9 Çıktı!

Android 9 güncellemesi yüklendikten sonra mouse ve mikrofon birlikte çalışmaz oldu.
  5. muslumyalcin

Yardım Mi box s güncelleme sonrası sesli komut sorunu

Mi box s TV Boxa Android 9 güncellemesi yüklendikten sonra mouse ve mikrofon birlikte çalışmaz oldu. Mouse çıkarılırsa yeniden başlatılırsa mikrofon çalışmaya başlıyor. Ancak, mouse tekrar takılırsa mikrofon yeniden bozuluyor. Bunun bir düzeltmesini bilen var mı? Mi nin bir güncelleme...
Üst Alt