mushab kullanıcısının son içeriği

1. mushab

Soru Yeni xiaomilerde imei sorunu

şuan durum ne haberi olan var mı
  2. mushab

yeni xiaomilerde imei

Artık atılabiliyor mu imei işi halloldu mu
  3. mushab

Sohbet Pocophone F2 Pro/K30 Pro Kullanıcı Yorumları

bugün almayı planlıyorum 8 ay kullanılmış garantili cihazı sizce bataryasının ömrü azalmış mıdır ? pcmarkta normalde 16 saat sonuç alıyor diye biliyorum 8 aylık kullanımdan sonra bu ne kadara düşmüştür onun dışında f2 proda şunu sevmiyorum dediğiniz bir şey var mı
  4. mushab

Poco f2 pro

uzun süredir araştırmalarım ve ihtiyaçlarım üzerine bu cihaza karar verdim ama büyük paralar veriliyor bu da karar vermeyi zorlaştırıyor . kullanan arkadaşların görüşlerini merak ettim nasıl bir cihaz olduğu hakkında.
  5. mushab

Poco f2 pro

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-acigiz-16-ay-garantili-128-6ram-865-islemci-likit-sogutma-enes-923208942/detay selamlar bu linkteki telefonu alacağım bilinen herhangi bir kronik pronlemi var mı birde kullanan arkadaşların yorumunu merka...
  6. mushab

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

burda bedava madalya varmış
  7. mushab

Soru Oneplus 7t pro vs Poco f2 pro

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-cep-telefonu-modeller-oneplus-7t-pro-256gb-12gb-ram-kayitli-temiz-bahariye-mobile-927047618/detay...
  8. mushab

Soru Oneplus 7t pro vs Poco f2 pro

sizce hangi telefon ve neden?(bu arada op 7t pro garantisiz , poco f2 pro 16 ay garantili)
  9. mushab

Madalya 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik Ve Spor Bayramımız Kutlu Olsun. clap~~
  10. mushab

Madalya Şampiyon Beşiktaş [ Madalya Ödülü ]

Beşiktaşın hakettiği bir şampiyonluktu bir beşiktaş tarafarı olarak beşiktaşı kutluyorum
  11. mushab

Soru Yeni xiaomilerde imei sorunu

yeni xiaomi modellerinde şuan için imei atamama gibi bir sorun duydum. Bu doğru mu ? doğruysa nasıl atılamıyor? açıklarsanız sevinirim
  12. mushab

Soru Güvenilir satıcı

hocam ekran ve kameraya önem veriyorum o yüzden f2 pro tercih ettim.
  13. mushab

Soru Güvenilir satıcı

Poco f2 pro almaya karar verdim istanbul içinde en fazla 3650tl'ye güvenilir hangi satıcıdan alınabilir?
  14. mushab

Tavsiye 3500 TL'ye kadar telefon

peki hocam sizce poco f2 pro mu yoksa mi 10t mi
Üst Alt