musabcel kullanıcısının son içeriği

1. musabcel

Rom Xiaomi Mi5 | Custom Romlar + İndirme Linkleri + Video

evet bu ayar var fakat hızlı ayarların hepsini açınca değil 1 defa aşağı çekince gelen kısmı söylüyorum MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  2. musabcel

yatay olarak hocam 8 li olması lazım MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. musabcel

Hızlı ayarlarda sütun özelliği yok mesela normalde 5 li oluyor ve araları çok açık öyle kullanamıyorum en az 8 olması lazım o ayar yok olsa kullanırım [emoji23] MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. musabcel

Aynen öyle zamanla daha iyi olur umarım crdroid birkaç istediğim özelliği eklese bende geçmeyi düşünüyorum MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  5. musabcel

akıcılığı daha iyi geldi gibi ama kurup deneseniz daha iyi olur ben hala syberia android 9 kullanıyorum android 11 bir süre sonra stabil hale geldiğinde 11 e geçerim büyük ihtimalle 2 senedir aynı romdayım baya şişti artık
  6. musabcel

Lineage OS 18 de fazla sıkıntı görünmüyor los cihaz ağacı kullanılarak diğer romlarda derlenebilir sadece yapacak ve uğraşacak geliştirici lazım los kaynakları çıktıktan sonra diğer romlar yapılabilir
  7. musabcel

Eklendi : 160) Xiaomi Mi5 | Lineage OS 18.0 | Android 11 R ROM Download 1601490581 Android 11 ile devam edecek büyük ihtimal
  8. musabcel

Uygulama Youtube Vanced Manager Yayınlandı!!!

Google Play'de otomatik güncelleme açık ise kapatın MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. musabcel

Diğer İlk ROM Yükleme Deneyimim ve Sonuç!

bu serüvene ilk nokia 6220 den başlamıştım o zamanlar rom patcher felan vardı bir sürü eklentisi vardı ne günlerdi :D normal rom işlerine de turkcell t10 ile başlamıştım o zamandan beri her aldığım cihaza rom atardım. Kullandığım cihazlar Nokia 6220, Nokia 6210 Navigator, T10, Galaxy Y, Galaxy...
  10. musabcel

Uygulama Mi Kontrol Merkezi | MIUI 12 Kontrol Merkezini Herhangi Bir Android Telefona Kurun

bu tür uygulamaları kullanmada benimde içim rahat etmiyor maalesef ama kullanan ve sevenler vardır illaki :D
  11. musabcel

Eklendi : 158) Xiaomi Mi5 | Project 404 v1.0 | Android 10 Q ROM Download 159) Xiaomi Mi5 | ION OS | Android 10 Q ROM Download
  12. musabcel

Uygulama Mi Kontrol Merkezi | MIUI 12 Kontrol Merkezini Herhangi Bir Android Telefona Kurun

Mi Control Center, telefonunuzu kullanma şeklinizi değiştirecek. Hızlı ayarlarınızı bildirimlerinizden ayırın. Bildirimlerinizi okumak için durum çubuğunun solundan aşağı, cihaz ayarlarınızı kontrol etmek ve anlamlı işlemler yapmak için sağ taraftan aşağı kaydırın. Tetik alanlar istediğiniz gibi...
  13. musabcel

Uygulama Youtube Vanced Manager Yayınlandı!!!

Youtube Vanced kurulumu için bu adımları takip edebilirsiniz. Rootlu olarak gösterdim. How To Install YouTube Vanced | NON ROOT - ROOT - Vanced Manager
  14. musabcel

Uygulama 500+ Ücretsiz Oyunlar: Origame Station [3MB]

Teşekkürler handshake~~
  15. musabcel

Mod Android 11 Emoji Seti (Magisk Modülü - Root)

Teşekkürler handshake~~
Üst Alt