Musabali kullanıcısının son içeriği

1. M

MIUI 12 Mi Note 10 / CC9 Pro - Global Kararlı Rom V12.1.2.0.RFDMIXM [Android 11] İndirme Bağlantıları

Benim cihazım global olmasına rağmen 3 hafta önce avrupa (RFDEUXM) android 11 güncellemesi aldı neden olmus olabilir bilgisi olan varmı ?
  2. M

Recovery [Official] [Recovery] Mi A2 Lite için TWRP 3.3.1

Format data yaptım mounttan dosyaları attım tekrar oldu hocam tesekkurler
  3. M

Recovery [Official] [Recovery] Mi A2 Lite için TWRP 3.3.1

Merhaba forumdan djfarukk isimli arkadaş sağolsun yardımcı oldu yükledim twrp yi fakat dahili hafızaya rom attım installer bölümüne girdiğimde her boş hiçbir şey gözükmüyor nedenini bilen var mı
  4. M

Rom MIUI 10 Port for Mi A2 Lite (Android PIE)(daisy)

Merhaba arkadaşlar bu konulardan pek anlamam anlayan bir arkadaş varsa uzaktan bağlantıyla kurulumda yardımcı olabilirse sevinirim android one çöp gibi telefonu kullanasım gelmiyor walla
  5. M

İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

Cevap yazan arkadaşlara teşekkür ederim Mi flahla en başa aldım ilk Oreo sürümüne sırayla güncellemeyle başladım Dün gelen sürüme kadar hala sim kart yoktu dün gelen surumude yüklendikten sonra düzeldi önceden sadece sim 2 aktifti o sorunda düzeldi İki simde sorunsuz çalışıyor Böyle bir sorunla...
  6. M

İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

En baştaki roma döndüm teker teker guncelledim yine olmadı
  7. M

Merhaba arkadaşlar dün yapılan guncellemeden sonra sim kartim çalışmıyor artık arama yapmaya çalışıyorum Uçak modu kapalı olduğu halde ''Arama yapmak için Uçak modunu kapatın '' diyor yardım edebilecek vaemi
  8. M

Diğer Şubat ayı güvenlik güncellemesi

benım guncellemeden sonra sım kart gitti servıs yok diyor nasıl çözebilirim bu soeunu arkadaşlar
  9. M

Yardım mi a2 lite ESKİŞEHİRDEN yardımcı aranıyor

Arkadaslar merhaba Mi a2 lite cıhazım brick oldu galıba fastboot mod ve edl moddan rom yuklenmıyor hep hata alıyorum telefon acılmıyor Androıd one yazısı gelip tekrar kapanıp acılıyor aynı seyı yapıyor hep Eskişehirden yardımcı olacak bırı cıkarmı aceba
  10. M

Yardım mi a2 lite

Tesekkurler dostum sen yazmadan 10 dk. once garantıye yolladım onlar acamazsa bunu denerim
  11. M

Yardım mi a2 lite

Tamam tesekkurler ama nasıl kullanacağımı bılmıyorum biraz arastırayım acılırsa yazayım yıne buraya
  12. M

Yardım mi a2 lite

merhaba arkadaşlar mi a2 lite cihazımın oem kilidini acamadığım için rom yukleyemiyorum telefon acılıp ANDROİD ONE yazısından hemen sonra tekrar kapanıyor.FASTBOOT modunada geciyor ama oem kılıdı uzaktan acılamaz diyor.BU sorunu nasıl çözebilirim 1546930572 aynı şekilde ERASE BOOT_A ERROR HATASI...
Üst Alt