Murty55 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi 11 İmei

Merhaba cihazıma imei atılmıştı. Sorguladığım zaman atılan imei çıkıyor. Bi ara brick olmuştu güncelleme sonrası. Yeniden yazılım atılmıştı. Ama hat takınca resimler de ki gibi oluyor arama internet yok Bazen operatör ismi yazıyor
  2. M

Çözüldü Mi 11 Eu Rom Kurduktan Sonra Çöktü

Yardımcı olursanız ücretini karşıalrım
  3. M

Çözüldü Mi 11 Eu Rom Kurduktan Sonra Çöktü

Merhaba, Mi 11 telefonuma eu rom kurdum ancak telefon açılmıyor, siyah ekranda kalıyor. Bilgisayar a takınca usb sesi geliyor. Ne yapmam lazım.
  4. M

Rehber Google Camera & Root Rehberi

Hocam ön kamera portre resim çekiyor kaydetmiyor. Başka tavsiye varmı gcam
  5. M

Uygulama Geçe çekimi çalışan Google Camera apk var mı?

Model Adı: M1805D1SG Derleme Numarası: PKQ1.180917.001.V10.0.8.0.PDLMIXM Android Sürümü: 9
  6. M

Uygulama Geçe çekimi çalışan Google Camera apk var mı?

Geçe çekimi çalışan Google Camera apk var mı?
  7. M

Yardım AOSP rom nasıl kurarım?

evet samsung cihazlara odin ile kurulum yaptım ve mi 5 e de kurulum yaptım defalarca ancak bu stock android olduğu için işler nasıl gelişir hiç bir fikrim yok
  8. M

Yardım AOSP rom nasıl kurarım?

Merhaba birisi bana aosp rom kurma konusunda yardım edebilir mi?
  9. M

Soru Ücretli Yardım Edecek Var mı? - Bootloader Kilidi Kapalı ve Brick oldu.

çok teşekkür ederim herşey için
  10. M

Soru Ücretli Yardım Edecek Var mı? - Bootloader Kilidi Kapalı ve Brick oldu.

Merhaba. Öncelikle cihazı 2.el aldım. Ve aldığımda cihazın bootloader kilidi açıktı. İçerisinde Pixel Exprenince Rom kuruluydu. Cihazı MiFlash ile miui arayüzüne döndürmek istedim. Yazılımı yükledim ancak program da alt kısımda clean at lock seçeneğini seçmişim ve bootloader kilidi kapandı...
  11. M

Soru ÜCRETLİ - Redmi 5 Plus - Bootloader Kilitli - Brick Oldu

hocam teamvewr bağlantılarını özelden yoolayacağım şimdi 1543006584 öncelikle cihazı ikinci el aldım ve bootloader kilidi açıktı. Pixel experince rom kurdum. ardından yeniden miu10'a geçmek istedim ancak miui flash programında altta seçenekte lock seçeneğini de seçmişim ve kilitlendi. edl mode...
  12. M

Soru ÜCRETLİ - Redmi 5 Plus - Bootloader Kilitli - Brick Oldu

Uzaktan bağlanarak yazılım yükleyebilecek var mı. Ücreti işlem bitince ödenecek.
Üst Alt