murodo kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Kendi kendine şarjı sömürüyor

Cevap çok basit....Bataryanız ölmüş veya ölmek üzere.... Siz full şarj ettiğinizi zannediyorsunuz lakin aşınmadan dolayı belki cihaz bataryanın yüzde 25ini veya daha azını şarj etme kapasitesine düşmüş... Piyasada çakma pil dolu servisinden orjinal pil taktırmanız tavsiye olunur. 3-5 rom...
  2. M

MIUI 12 Redmi Note 6 Pro Eu Miui 12.0.1.0

Bir de şu var 24 saatten sonra düzeliyor o durum... Çok daha akıcı bir hale geliyor. Sanırım sistemin kernela uyumu için gerekli bir zaman dilimi.... Kernel yükleme sonrası AI ona göre kalibre ediyor kendisini bunu da dikkate almalısınız. Yukarıdaki arkadaşın da dediği gibi kesinlikle tercih...
  3. M

OC versiyonu 6..45-7 saat ortalama kullanımda. OC olmayan versiyon 7.5-8 saat. Neden bilmiyorum OC versiyon bende ortalama 45 dk fark ediyor ekran süresi anlamında.. Kablosuz açık bluetooth açık. GPS kapalı... Oyun oynamıyorum. Rom olarak hem ROG hem de Xiaomi.euda aynı değerlere ulaştı. OC...
  4. M

OC versiyonu 2.55 dk. 100'den 1 şarj süresi. OC olmayan versiyonu 2.30 dk. 3 ayrı kernel denedim MIUI 12 arayüzü ile en stabil ve seri çalışan bana göre Mystic kernellın OC olmayan versiyonu...
  5. M

Mystic kernel. MIUI 12 arayüzü ile en stabil ve ne seri çalışan kerneldir... OC olmayan versiyonunu kur ama...
  6. M

Rom AbhiX ROG Edition Tulip Final [Android 10 EOL] 12.6

İndirme linki Lütfen kurduktan sonra izlenimlerinizi paylaşın....
  7. M

Yardım Note 6 pro çöktü

Geçmiş olsun. Yukarıdaki arkadaşın ifade ettiği gibi EMMC arızası yüksek ihtimalle. Hiç uğraşmayın doğrudan servise verin.
  8. M

Yardım Note 6 pro çöktü

BL kilidi açık olmayan cihaza EDL modu dışında ROM yüklemek imkansız. Geçmiş olsun. Cıhazı açmayı denemeyin bile. Telefonun servis görmesi lazım. Düşük pil durumunda bu telefon resart veya tamamen kapanma durumunda bu hataları verebiliyor. Bence telefonunuzu kapalı vaziyette en aaz 6 saat şarjda...
  9. M

Temiz kurulum yapmanız tavsiye olunur. Ben de GPSde bir sorun yok bu arada... Belirgin bir sorunla da henüz karşılaşmadım. Unutmayın ki bu bir beta ROM ve hala geliştirilmeye devam ediyor. Önceki versiyonun üzerine kurmak sistemde karasızlıklara neden olabilir.
  10. M

Son sürümde Sertifaka sorunu çözümlenmiştir. Bankacılık uygumalarına sorunsuz giriyor cihaz. ve safetynet onayı da magisk kurulu olsun olmasın alıyor. Bu geliştirici genellikle 3 beta sürümünden sonra kararlı sürürümü sunuyor. Tekrarlamakta fayda var bu ROM redmi note 6 pro için sunulmuştur...
  11. M

Telefon şu haliyle kullanması epey keyifli hale geldi. Yeni nesil cihazalara Xiaomi'nin verdiği özeliklerden belki daha fazlası var. Dual durum çubuğu var bu versiyonda bu arada. Pil simgesi yanında yüzde de gözüküyor. Stock Rom'da bile olmayan Bunun gibi pek çok bug'ı da düzeltmiş adamlar...
  12. M

21.4.22 sürümünde kesinlikle daha hızlı açılıyor telefon. Yeni fontlar eklenmiş. Çok daha hızlı ve temiz geçişler var. ROM her yeni sürümünde üstüne koyuyor resmen. Yeni favori ROM'um bu olacak gibi.. 1620070303 Geliştirici Mystic Kernel'e geçmiş. Cihazın neden performans kazandığı bellii oldu...
  13. M

cihazınız stock romdaysa normal şekilde bulutta yedekleyin. kurulduktan sonra bağlı hesabınızdan ilgili uygulamaların yedeklerinin çok önemli bir kısmını çekip kendi indirip kuruyor... Neticede bu bir custom rom olsa da miui platformu üzerinden çalışan bir Rom. yedeklenmeyen uygulamalar ve romu...
  14. M

Twolip ve Tulip aynı cihaz. Yükleme sırasında oluşabilecek sorunların önüne geçmenin en iyi yolu cihaza ROMu twrp üzerinde yüklemek. Böylece yaşanabilecek olası sorunlara müdaha etme imkanınız olur.
  15. M

Bu başlıkta verilen rom sadece Redmi Note 6 Pro'da kurulabilir. mi note 10 lite ile uyumlu değildir. cihazınız ile uyumlu custom Romlara telefonunuzun başlığında göz atın..
Üst Alt