murodo kullanıcısının son içeriği

1. M

Rom AbhiX ROG Edition Tulip Final [Android 10 EOL] 12.6

Eski cihazımı şu an babam kullanıyor. Onda da bu rom kurulu. Bu rom hala bu cihaz için üretilmiş en iyi rom. Cihazın teknik özellikleri düşünüldüğünde daha iyisi olmaz zaten...
  2. M

Yardım Kasmayan ve Donmayan rom önerisi

oyun oynamıyorsanız bir sıkıntı yaratmaz.
  3. M

Yardım Kasmayan ve Donmayan rom önerisi

6 gb ram var ise ve de miui devam etmek istiyorsanız abhix rog 12,6 final EOL. Gerisi hikaye... Şİşme yapmaz ramınız yeterliyse bu cihaz için en seri romdur....
  4. M

Yardım Kapanıp Açılmayan Redmi Note 6 Pro

cihaz ölmüş, çöp olmuş maalesef.. Geçmiş olsun. Bu arızayı kalıcı bir şekilde tamir ettirmek mümkün değil. 200-300 TL para bayılığınızla kalırsınız. Bir süre götürür sonra arıza tekrar eder.
  5. M

Rom AbhiX ROG Edition Tulip Final [Android 10 EOL] 12.6

Hala kullanıyorum bu romu... MIUI rom kuracaksanız bundan iyisi yok... Güvenlik patch eski. Ama sorun yok. Canavar gibi çalışıyor hala rom. Daha önce paylaşılmıştı yeni link.... https://drive.google.com/file/d/1ooHq8lp3lJ57YBG_hWCItjx-APnvsKPg/view
  6. M

Yardım Redmi note 6 pro hard brick

Cihazın romu üzerinde yaptığınız herhangi bir işlem sırasında telefon işlevsiz kalmadıysa eMMc arızasdır. Son 1 yıliçinde sıfırını almadıysanız bu telefonlar artık yaşını doldurduğu için çok sık karşılaşılan bir durum. eMMc arızası geçici olarak tamir edilebilir ama uzun vadeli olmuyor...
  7. M

Rom Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Oxygen Os [9.0 Pie]-[PORT] Custom Rom

Güncel bir sürü rom var hocam. Biraz araştırın. Bu rom çoktan ölmüştür zaten...
  8. M

İnceleme Redmi Note 6 Pro 4/64 Cihazı Lineage 18.1 rom Pil Performansı

ROG ekibinin çıkardığı romları gönül rahatlığı ile kurabilirsiniz. Abhix ROG EOL safetypass'ten geçen bir rom. Playstore ve bankacılık uygulmalarında sıfır sorun yaşarsınız. ROG ekibi zaten MIUI romu çıkaran 3-5 güvenilir ekipten biri. Kurun dua ederseiniz. Rom Bugüne kadar 20 bin civarında...
  9. M

Abhix ROG Miui 12.6 Android 10 EOL... Henüz bu romda herhangi bir problem yaşamadım. Stock romlar dahil olmak üzere bu cihazda kurduğum en iyi rom hala...
  10. M

Yazılımcıyım dostum elbetteki takip ediyorum... Mevcut ekonomik koşullarda bir cihaza 3 asgari ücret saymak cesaret işi... Ben vermem. Bu cihaz da bana henüz dediğiniz sıkıntıların hiçbirini yaşatmadı çok şükür... Cihaz hala Hindistanda üretim bandında bu arada... Ankarada bir firma getiriyor...
  11. M

Bu cihaz hala üretim bandında inanır mısınız. Sıfırını getiren firmalar var. Türkiye garantili 4000TL civarında satıyorlar... 3 yıldır kullanıyorum. Bataryadaki aşınma dışında hala saat gibi çalışıyor.. İyi romlarla sorunsuz akıcı bir cihaz olup çıkıyor... Yaşına rağmen bana henüz vadesi doldu...
  12. M

Soru Redmi Note 6 Pro BT Kilidi Açma (Cihaz Yurtiçi)

Cihazı Türkiye Garantili olan kimse böyle başlık açmaz normalde :D Yurtiçi ibaresi de gözümden kaçmış..Tufaya düştüm kusura bakmayın. Kafanızda herhangi bir tereddüt olmadan cihaz üstünde dildiğiniz işlemi yapabilirsiniz.
  13. M

Soru Redmi Note 6 Pro BT Kilidi Açma (Cihaz Yurtiçi)

IMEI güzel atılmışsa gitmez. Daha doğrusu normal şartlarda gitmemesi gerekiyor. Ama temiz kurulum yaptığı için cihazdaki IMEI'yi uçan arkadaşlar da gördüm.
  14. M

Yardım cihazım açılmıyor

eMMC arızasının yazılımsal bir çözümü yoktur.. Arıza donanımsaldır. Çözümü de kolay değildir.. Arıza giderilse bile aynı arızanın tekrar yaşanma ihtimali çok çok yüksek. Cihazlarınız çöp olmuş maalesef...
  15. M

Yo hayır doğrudan kaynağından raporlanan hatalar bunlar.. Yabancı forumlardaki kullanım deneyimlerini referans alırım.. Daha teknik incelemeler var... 4 dil bilmenin avantajları... 30 küsür rom kurdum cihazımda biri hariç hepsinde yabancı kaynakları referans aldım... 1661461367 Telegram...
Üst Alt