murbek kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Whatsup bildirimi

Arkadaşlar belki başkasına da faydası olur diye paylaşıyorum, en sonunda sorunu çözdüm, resimdeki "uyandırmak için kaldır" işaretli olması gerekiyor.Tüm bildirimler kilit ekranında geliyor.
  2. M

Yardım Whatsup bildirimi

Kilit ekranı açık, ama olmuyor 1581523981 WhatsApp ın en son sürümünü ve birkaç sürüm daha yükledim, sonuç yine aynı, kaç defada silip tekrar yükledim.
  3. M

Yardım Whatsup bildirimi

Selam, mi11 Android 10'da whatsup kilit ekranı çalışmıyor, çözümü var mı acaba, teşekkürler.
  4. M

Çözüldü Facebook 360 mi9t

Mi9t global sürüm Android 11, Facebookta 3d fotoğraf açmak istediğimde açamıyor olduğu gibi kalıyor, böyle bir sorun yaşayan var mı acaba, teşekkürler. 1581410226 Arkadaşlar sorunu çözdüm facebooku komple sildim, play storedan yüklemedim, facebook un kendi sayfasına girip apksını indirip kurdum...
  5. M

Yardım Şarj olma bildirimi sesi hakkında

Aynı sorun bende de var, çok sıkıcı bir durum
  6. M

Soru Android 10 Mi9T için ne zaman gelecek?

Bekleyelim mi diyorsunuz yani
  7. M

Soru Android 10 Mi9T için ne zaman gelecek?

23 Ocak hala Android 9, 10 gelmedi.
  8. M

Soru Ekrana baktıkça kararmasın

Bu konuda bir deneyimimi aktarayım, okuma modu açık olursa ekran kararmıyor, bilginize.
  9. M

Soru Pil problemi

Ben geri yükleme filan yapmadım, bir kez daha şarj edip deneyeyim dedim, şu an hiç bir sorun yok.
  10. M

Yardım Mİ 9T yurtdışı sms gönderiyor

Aynen benimde kapatmam lazım yada "cihazı bul" kapatılınca oluyor mu ki kapatamadım onu da bu arada. Yardımcı olursanız sevinirim.
  11. M

Soru Adımsayar

Mi9t de adım sayar yok, play store dan indirdiğim uygulamalar, önceki telefonda (Samsung) çalışıyordu, fakat mi9t de maalesef çalışmıyor,en son mi sağlık indirdim o da öyle, aynı sorunu yaşayan var mı, ya da çözüm nedir acaba.
  12. M

Soru Pil problemi

Garantili cihaz, en son çare onu yapacağım galiba. Bir kez daha full şarj yapıp ondan sonra ama.
  13. M

Soru Pil problemi

Dünden beri kurduğum uygulama vs. herşeyi siliyorum, bakalım düzelecek mi, çok can sıkıcı bir durum, en son Google kamerayı kurmuştum, onu da sileceğim olmazsa. Benim için şarj süresi çok önemli.
  14. M

Soru Pil problemi

Telefona farklı olarak sadece volte servisini açtırdım, ondan olabilir mi acaba.
Üst Alt