muratttsannn kullanıcısının son içeriği

1. muratttsannn

Bilgisayar Youtube By Click -Tek tıkla Youtube Videolarınızı ve Playlistlerinizi İndirin-

Snaptube reklam doluydu en son newpipe daha guzel denemeni tavsiye ederim
  2. muratttsannn

MIUI 12 Mi 9T/K20 - MIUI 12 Android 10 - 20.9.17 EU Beta ROM

Yuzde 18 5 saat 40 dakika... Akşama kadar hucresel veride takıldım yuzde 48 lerdeyken wifiye geçtim
  3. muratttsannn

MIUI 12 9T/K20 MIUI 12 Global Stabil V12.0.0.11.QFJMIXM

Poco launcher kullanın takılmalar vs kayboluyor fakat tam ekran hareketleri miui11 e dönüyor
  4. muratttsannn

Soru Kamera programı

Selamün aleyküm Arkadaşlar hangi programı denediysem bir sonuca varamadım. Telefonun kamerası çok güzel fotoğraf çekimine lafım yok ama video çekerken hep takılma dolu ve akıcılık sıfır. İphone veya Samsung gibi video kayıt yapamıyor. Bildiğiniz daha iyi kayıt yapan bir program varmı?
  5. muratttsannn

Diğer Mi 9T Tool V2 - drason

Soruyu soruyor dediğiniz gibi seçiyorum kamera uygulamasindan cektigim resme tikladigimda yine kendi galerisiyle açıyor
  6. muratttsannn

Pil tuketiminde Google servislerini göremedim ondan sordum
  7. muratttsannn

Denemediğim şey kalmadı bende o sekilde soru sormuyor direkt olarak galeri uygulamasiyla aciyor
  8. muratttsannn

Soru Telefona Kaplama Almak İstiyorum (Önerir misiniz?)

Sizin konuyu görünce aklima geldi siyah kamuflaj kaplama kullaniyordum mi8 de . Simdi yesil olandan siparis verdim . Hic abartılı durmuyor inan hatta gorenler cok begeniyordu . Ayrica isinmada veya terleme olaylarinda hic bir sıkıntı yaşamadım
  9. muratttsannn

Varsayilan galeri uugulamasini google fotoğraflar yapmak istiyorum fakat olmuyor onun icin sormuştum
  10. muratttsannn

Soru Telefona Kaplama Almak İstiyorum (Önerir misiniz?)

Mi8 için kullanıyordum 9t için siparis vericem hic bir zararini görmedim
  11. muratttsannn

Google servislerini kullanmıyorsunuz?
  12. muratttsannn

Paylaşım için teşekkürler . Bu program ile galeri uygulamasını varsayılan olarak değiştirebilir miyiz miui 12
  13. muratttsannn

Gcam [TÜRKÇE][SORUNSUZ] Google Kamera 7.3.018 - Urnyx05 2.5

48mp değişme seçeneği çıkıyor ekranda basıyorum fakat 12 mp çekiyor. Modülü denicem bu akşam geç oldu . Çalışır ise gayet güzel olmus uygulama
  14. muratttsannn

Gcam [TÜRKÇE][SORUNSUZ] Google Kamera 7.3.018 - Urnyx05 2.5

Mi9t 4k 60 fps video cekmiyor 1589482549 48mp de çalışmıyor
Üst Alt