Murats123 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi 8 se wifi kopma sorunu lütfen çözüm

Aynı sorun bende de var çözümü için birşey bulamadim 3 tane mi8 se var aynı evde 3 undede wifi kopma sorunu oluyor. Çözümü nedir ip adresi felanmi değiştirmek gerekiyor.
  2. M

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Teşekkürler hocam yeni rom yükleyerek sorunum giderildi
  3. M

Rehber MI 8 SE v9.5.16 Modem Dosyası Yükleme Aracı - Şebeke Sorunu Çözümü [ PC / TWRP ]

Reiwa hocam romu kurdum düzeldi teşekkürler yardımıniz için eu stabil 10.3.1 kurdum önceki sürümden daha güzelmiş.
  4. M

Rehber Mi 8 SE Şebeke Sorunu ÇÖZÜMÜ

Teşekkürler hocam şimdi yapcam
  5. M

En baştan pcden yeniden yükleyeceğim romu sanırım yada twrpden romu tekrar yükleyeceğim. 4 wipe'ı anlayamadım.
  6. M

Rehber MI 8 SE v9.5.16 Modem Dosyası Yükleme Aracı - Şebeke Sorunu Çözümü [ PC / TWRP ]

Evet sanırım o yüzden oldu,yüklediğim modem dosyasını nasıl silebilirim.
  7. M

Arkadaşlar eu stabil 10.2.1 yüklü cihazimda mi 8 se kullanıyorum forumdaki modem dosyasını twrple yükledim 30 saniye telefon görüşmesinden sonra görüşme pat diye kesiliyor sebebi ne olabilir.
  8. M

Arkadaşlar eu stabil 10.2.1 yüklü cihazimda mi 8 se kullanıyorum forumdaki modem dosyasını twrple yükledim 30 saniye telefon görüşmesinden sonra görüşme pat diye kesiliyor sebebi ne olabilir yardımlarınız için teşekkür ederim.
  9. M

Rom Mi 8 SE Xiaomi.eu MIUI 11 v9.9.26 Beta ve V10.3.2.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Arkadaşlar eu stabil 10.2.1 yüklü cihazimda mi 8 se kullanıyorum forumdaki modem dosyasını twrple yükledim 30 saniye telefon görüşmesinden sonra görüşme pat diye kesiliyor sebebi ne olabilir yardımlarınız için teşekkür ederim.
Üst Alt