muratmmn kullanıcısının son içeriği

1. M

Rehber Android Pie Güncellemesi Nasıl Alınır ?

Güncelleme gelmiş Arkadaşlar
  2. M

Soru Mi Note 3 İçin Android 8

mesajı attıktan sonra okudum telefonda atlamışım o kısmı ... onun için sen inanma !
  3. M

Soru Mi Note 3 İçin Android 8

Bize niye gelmiyor suan miu global 9.6.2.0 kararlı yaziyor
  4. M

Sohbet Hangi Meslek İle Uğraşıyoruz

Smt ( yuzey montaj teknolojisi ) bolumde vardiyadan sorumlu olarak calisiyorum. Elektronik kart dizgisi agirlikli olarak beyaz esya ve otomotiiv uzerine
  5. M

Sohbet Hangi Meslek İle Uğraşıyoruz

Elektronik smt uretimi yapan bir firmada bolumde vardiyadan sorumlu olarak calisiyorum. Elektronik kart dizgisi agirlikli beyaz esya ve otomotiiv uzerine
  6. M

Soru Hepsiburada'dan Cevap Geldi Bi Bakar mısınız ?

Mi note 3 cihazimi kontrol ettigimde rom global degil bir daha ki sefer orjinal rom kullan yaziyor . Satici Hepsiburada dan aldim zarari ne simdi bilen var mi
  7. M

Soru Şarj Sorunu

Kusura bakma isteyim yazdigimi okumamisim. s9 sarj aleti ile sarj etmek istemistim bir defasinda sarja taktiktan snra telefonu masaya koydugumda sarj kesildi tekrar gelmedi bnde tekrar denemedim. bundan 2 hafta snra evde ilk bahsettigim gibi kopmalar oldu. Bir arkadasimda mi note 3 var haftaya...
  8. M

Soru Şarj Sorunu

Samsung s9 ile denedikten sonra fark ettim onda da bunun gibi oldu raslanti mi bilemiyorum. Kablo bulursam deneyeceğim
  9. M

Soru Instagram Hikaye Atarken Düşük FPS Sorunu

aynı sorun benim mi note 3 cihazımda da var
  10. M

Soru Şarj Sorunu

Merhabalar, Mi note 3 telefonum şarjdayken kablonun soketini oynatınca şarj kesiliyor hemen tekrar geliyor, bazende şarj kesilince tekrar çıkarıp takınca şarj olmaya devam ediyor. sadece kabloyu oynatınca soketi oynatmadığım zaman kesilme olmuyor sizce neden olabilir? şarja takılıyken telefonla...
  11. M

İnceleme Xiaomi mi note 3

bende cuma verdim siparişi aynı satıcıdan bakalım nasıl çıkacak! ilk aldığım gg dandı ekranda beyaz leke vardı baya geldiği gibi gönderdim sorun olmadan iade aldılar. peki ekran üreticisi kim sizdekinin
  12. M

iyiymiş :) telefonu nereden aldınız Hb -GG?
  13. M

arkadaşlar kullandığınız operatör ile bulunduğunuz ili belirterek 4,5 G hızınızı paylaşabilir misiniz? sorun yaşayan var mı ?
Üst Alt