muratmert41 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi note 3 batarya değişimi hakkında

Elimde 2.5 yıllık bir mı note 3 var. Şarjı eskisine nazaran daha çabuk bitmeye başladı. Öyle ki günü çıkarmıyor. Şimdi ben servise gönderip batarya değişimi yaptırsam faydasını görür müyüm ? Bildiğiniz güvenilir satıcı vs var mı ? Teşekkürler
  2. M

Yardım Mi note 3 Wifi bağlanmıyor

Teşekkür ederim cevabınız için.
  3. M

Yardım Mi note 3 Wifi bağlanmıyor

Diğer wifi lerde bazen otomatik olarak bağlantıyı kesiyor. ( Yoğunluğun olduğu okul wifi si gibi yerlerde). Bazen hiç bağlanmıyor. Telefondan kaynaklı bir sorun mu wifi den kaynaklı mı sorun.
  4. M

Yardım Mi note 3 bordo kılıf bulamadım

https://m.n11.com/rebber-xiaomi-mi-note-3-kilif-premium-mat-silikon-kilif-slim-fit-P385326380 Linkteki kılıfın bordo rengini aldım. İstediğim renge çok yakın ama tam istediğim renk değil. Yine de memnunum.
  5. M

Sohbet Eski sürüme dönme dokunmatik ekran sorununu çözer mi

Dostlar birde garanti servislerinin daha çok para kazanmak için telefonun bazı yerlerini bilerek bozduğunu duydum. Var mıdır bunun aslı ?
  6. M

Anladım teşekkür ederim cevabınız için.
  7. M

Herkese selamlar. Kardeşimin Gm5 plus telefonu kendi kendine sağa sola tıklıyor. Dokunmaları göster seçeneğini açtım aynı anda 3-4 yere birden basıyor ekran ( Ekte var). Telefon boş dururken bir şey olmuyor. Biraz yoğun kullanmaya başlayınca hemen sorun başlıyor. Çözüm önerileriniz nelerdir...
  8. M

Teşekkür ederim hocam. Mi note 3 olmadığını biliyorum. Sadece renk tonunu belirtmek için göndermiştim.
  9. M

Tam olarak aşağıdaki renk tonunda istiyorum ama hiçbir sitede bulamadım. Nerden bulabilirim.labilirim
  10. M

İnceleme Xiaomi mi note 3

Arkadaşlar herhangi bir uygulama kullanmadan kameradaki filigranın(shot on mi note 3 ) yazısını değiştirebilir miyim ?
  11. M

Soru Başka şarj aleti kullanmak

Merhabalar, mi note 3 telefonumun şarj kablosunun ucu koptu. Yedek olarak general Mobile 5 plus telefonunun şarj kablosunu kullansam telefona zararı olur mu ? Mi note 3 şarj aleti akım değerleri: İnput: 100-240VAC--50/60Hz--0.5A Output: 5V≈3A/9V≈2A/12V≈1.5A GM 5 PLUS şarj aleti akım değerleri...
  12. M

Yardım Mı note 3 müzik çalar sorunu

Kulaklık takılıyken telefon ufak bir sallamada müzik değistiriyor. Eski sürümde ayarlardan kapatabiliyordum ama bulamadım ayarını. Nasıl kapatabilirim bu özelliği (!)
  13. M

Yardım Bitmek bilmeyen Instagram sorunları

Merhabalar, Instagram takılmaya başladığında ram'i temizleyiniz. Sorun düzelecektir.
  14. M

Yardım Mi note 3 ekran çatladı

Telefon elimden dustu ve ekteki gibi catladi. Kırılmaz cama hiçbir şey olmadi. Telefonun sol ust kosesi de ezildi. Sizce ne yapmalıyım ?
  15. M

İnceleme Xiaomi mi note 3

Bölgeyi Hindistan yapınca döngü geliyor arkadaşlar. Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt