Murathan59 kullanıcısının son içeriği

1. M

İnceleme Mi9 batarya kalibre

evet anormal bi kapanma sıcaklık artışı vs. bir de o değerin zaman içinde neden düştüğü konusunda tam olarak bilgimiz var mı? O veriler eğer Xiaomi tarafından gönderilip işlenmiyorsa farklı bir rom yüklediğimizde bahsi geçen değerin sıfırlanması(3400 e geri sıfırlanması) gerekir bu da bir defa...
  2. M

İnceleme Mi9 batarya kalibre

geçen zamanda bir gariplik vs oldu mu hocam
  3. M

Mod [Mi9] Ekranınızı overclock edin. Ekran Yenileme Oranı 84HZ [RooT] MIUI 10 Android 9

Değişip değişmediğini nasıl kontrol edebilirim
  4. M

Rom [10] [Cepheus] [MİUİ 11] Mi Room (Beta Ve Stabil)

Hocam hem beta hem stabil son sürümü denedim miroom açılış ekranı var sonsuz işareti dönüyor, orada takılıyor dönüp duruyor o işaret 15 20 dk sonra sıkılıp fastboot eu rom atıyorum. Bir türlü çözemedim
  5. M

Mod Mi 9 Kernel Ve Mod Optimal Android 10 [Root] {Güncel}

Hocam evira karnel 4.9 u yükledim parmak izi gitti çalışmıyor
  6. M

Yardım Brick konusunda yardım RN8P

Teşekkür ederim hocam dediğiniz yolu denedim hatta lastik bantı ses kısma tuşuna basılı tuttum bilgisayara bağladım mi flashda refresh yaptım sürekli, arada bıraktım ama toplamda 30 dk 1 saat refresh yapmışımdır cihaz tepki vermedi mi flashda da görülmedi. Zenex61 beye gönderecektim ama durumum...
  7. M

bende şarja taktığımda o bana bakıyor ben ona bakıyorum hocam Telefon coronadan dolayı açılmıyor herhalde, her şey sona erince beni uyandırın misali drunk~~
  8. M

teşekkür ederim hocam lakin batarya soketini çıkarıp taktığımda fatboot moda girilebildiğiyle alakalı birden çok yerde yazılar okudum. Kapağı sorunsuz çiziksiz çıkardım allaha şükür, soketi de çıkardım taktım bekledim tuş kombinasyonları falan vs vs ancak bir türlü fastboot moda ulaşamadım...
  9. M

Susceptive hocam telefonu doğrulayamağım için yanıt veremiyorum size uğraşıyorsunuz çok teşekkür ederim 1584049261 ilginiz için çok teşekkür ederim 1584050040 Susceptive malesef rn8pyi henüz eklememişler hocam
  10. M

kendisiyle görüştüm eminim elinden bir şey gelse yapardı ancak yetkili hesap için param malesef yok
  11. M

evet sp tool üzerinden neredeyse imkansız hangi dosyaları denediysem olmadı hep yetkili hesap istedi, şarj soketini sökme olayını tam olarak bilen denemiş bir arkadaşımız var mı acaba
  12. M

malesef hocam fastboota giremiyorum
  13. M

Arkadaşlar iyi forumlar. Telefonum hard brick oldu malesef,şarjda ışık var ve sadece bilgisayarda edl moduna girip 2-3 saniye sonra çıkıyor. ekran hiçbir şeye tepki vermiyor, bazı durumlarda bildirim ışığı az yanıyorumuş gibi geliyor ama bana öyle geliyor da olabilir. Sp flash tool ile...
  14. M

Haber Redmi Note 8 Pro - Brick Sorunu Hakkında(Çözüm), Geliştirici ve Kullanıcı Atağı..

Zenex hocam merhabalar size telefonumu doğrulamadığım için mesaj gönderemiyorum telefon hard brick oldu tepki yok bana yardımcı olabilir misiniz instagram ve twitter hesaplarım çift doğrulamalı olduğundan yalnızca çin telefon pazarını takip etmek için kullandığım facebook hesabım açık. Yardımcı...
  15. M

Rom Redmi Note 8 Pro (begonia) için MIUIPro 20.1.16 Android 10

Cihazı oradan eu android q a yükselttim romu kurarken sorun yaşar mıyım hangi twrpyi kullanmam gerekir?
Üst Alt