murat889 kullanıcısının son içeriği

1. M

Çözüldü Mi 5S Kamera Dalgalanması Sorunu

Videoyu çektiğin yer Çapa mı hocam
  2. M

Yardım Mi5s ve Mi6 Hk.

Arkadaşlar Xiaomi Mi5s 32 GB almayı düşünüyorum ama Xiaomi Mi6 yı beklesem mi bilemiyorum. Baktığımda Mi5s 20.12.2016 da çıkmış 2 ay içinde de türkiye pazarına giriş yapmış. Mi6 daha ne zaman çıkacağı belli değil fakat çıktıktan sonra 2 ay içinde türkiye pazarında ithalat yolu ile satılırsa...
  3. M

Soru Xiaomi Mi5 mi Mi5s mi?

Biraz daha bekleyebilirim ama yaza kadar hangi modeller çıkar ve fiyatı neler olur bilginiz var mı. Çünkü yaza kadar bekleyipte iyi bir model bulamaz isem kötü olur. Şuanda alır isemde Mi5s 32 GB modelini düşünüyorum.
  4. M

Konuyu hortlatmak gibi olacak ama sizlerden seçim yapmam konusunda yardım istiyorum. Şuanda ki telefonumu kullanıyorum dahada kullanırım bu haliyle geçişlerdeki kasmaları falan var sadece yoksa whatsapp instagram gibi programlarda sorun yok ki zaten oyunda oynamıyorum oyun oynasam bile idare...
  5. M

Yardım Huawei G7 ROM Hk.

Merhaba arkadaşlar Huawei G7 telefonum var ve miui v8 rom atmak istiyorum bir internet sitesinde buldum fakat yabancı kaynak pek birşey anlayamadım kurulum hakkında çok bir bilgim yok daha öncesinde recovery modda sd karttaki dosyayı flashlama falan yapmıştım sadece herneyse şuanda kullandığım...
  6. M

Teşekkür ederim hocam
  7. M

Teşekkür ederim hocam o zaman bugün yarın telefonu almaya çalışıcam :) Başka alternatif yok ki Xiaomi arayüzünü beğeniyorum iyi bir deneyim olacak inşallah. Tekrardan teşekkürler herkese
  8. M

Yorumlarınız için her birinize teşekkür ederim :) Hocam bir sorum daha olacak içinde yüklü olarak gelen global rom ile bir sıkıntı yaşarmıyım yani farklı bir rom yüklememi gerektirecek bir durum oluşabilir mi ve bootloader kilidini başvurduğumuzda açmama gibi bir durum söz konusu oluyormu Xiaomi...
  9. M

Şuan cepport'ta 1300 liraya Mi5 satılıyor Mi5s'i beklemeye değecekse biraz daha bekleyebilirim kullanımı etkileyecek fark yok ise telefonu almayı düşünüyorum
  10. M

Yani merak ettiğim konu iki telefonuda alsam performans açısından sıkıntı çekermiyim. Takıldığım nokta şu Mi5 geçen sene çıkmasına rağmen kullandığı donanım bu sene 1300 fiyat bandında çıkan telefonlardan yine üst seviye bir telefon Mi5s ile aralarında ki fark S821 kullanılması ve aradaki 1 GB...
  11. M

Yani ikisini yan yana koyduğumuz da uzun ömürlü müdür? Gündelik programları sorunsuzca çalıştırabilir mi menü geçişlerinde klavye açılışlarında şişmeler meydana gelir mi çünkü genelde bir müddet sonra şişmeler meydana geliyor ve açılışlar yavaşlıyor.
  12. M

Merhaba arkadaşlar bir konuda takıldım sizlerden yardım istiyorum. Yeni bir telefon almak istiyorum bütçem 1300-1400 civarları daha fazlasına gücüm yetmez. İnternette bu fiyata en iyi özellikleri sunan Xiaomi Mi5 modeli ile karşılaştım özellikleri cidden iyi fakat çıkalı 1 sene kadar oluyor...
Üst Alt