Murat72 kullanıcısının son içeriği

1. Murat72

Rom [Port] OneUI 5.1 Core (A03) For Xiaomi 11T Pro (Vili)

Türkçe dil desteği var mı acaba?
  2. Murat72

Rehber Mi11T Pro TWRP ve Magisk Kurulumu (Basit Yöntem / Bütün Cihazlarda Geçerlidir.)

O zaman her ay, hatta her hafta farklı farklı romlar deneyebiliriz. [emoji1] 2107113SR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  3. Murat72

Yardım Mi11t pro android 13 sorunu

Endonezya rom MIUI 14 çok iyi. [emoji1303] 2107113SR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  4. Murat72

Yardım Mi 11t pro mikrofon sorunu

Ben de bundan önce 11T düz modelini almıştım sıfır yurtdışı. Çalıştığım mobilya fabrikasında çok fazla toz olduğu için mesai bitiminde tozları temizlemek için güçlü hava tutuyordum. Bir kaç gün sonra bende de mikrofon bozuldu. Maalesef mikrofonun değişmesi lazım. 11T Pro modeliyle takas yaptığım...
  5. Murat72

Yardım Xiaomi 11t şarj çok çabuk bitiyor rom onerisi

Rica ederim kardeşim ne demek. Gerçi ben bu konudan sonra 11T Pro modeline geçiş yaptım ama aynı işlemleri bu telefon için de uyguladım ve sonuç mükemmel. [emoji1303] 2107113SR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. Murat72

Yardım Görüşme Kayıdı Yapan Room Mevcut mudur ?

Ben özellikle Google arama ve mesajlaşma uygulamaları hoşuma gitmediği için Endonezya rom yükledim. MIUI arama var ve görüşmeleri otomatik ve sessiz sedasız olarak kaydediyor. [emoji1303] 2107113SR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  7. Murat72

Soru Miui arama ekrani

Endonezya rom yüklersen olur. Öbür romlar Google arama uygulaması kullanıyor. 2107113SR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  8. Murat72

Rom Rom tavsiyesi

Rom hakkında bilgi verebilir misiniz? Artı ve eksileri nelerdir acaba? 2107113SR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. Murat72

Kaç saat ekran süresi alıyorsunuz bu romda? 21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. Murat72

120 Hz varken neden 60 Hz kullanayım ki? Bu şekilde bile 8-9 saat ekran süresi alıyorum. 21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. Murat72

Öncelikle ayarlardan telefon hakkında sağ üst köşede bulunan üç noktaya basıyoruz ve ordan en son paketi indir deyip tekrar yüklüyoruz. Telefon açıldıktan sonra normal kullanmaya devam ediyoruz. Şarjı 10'a, 5'e düştüğünde telefonu şarja takıp 100 oluncaya kadar kullanmıyoruz (mümkünse gece...
  12. Murat72

Romdan ziyade yapman gereken bir kaç işlem var. Ondan sonra rahat 2 günü çıkarır. 21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  13. Murat72

Soru 11T sıfırlama veya güncelleme sonrası tekrar imei atılır mı?

Neden telefonda oyun oynama konusu açılınca herkes pubg oyununu baz alıyor anlamış değilim. Okey 101 Plus da ısınıyor mu mesela? Candy crash saga da kaç derecelere kadar çıkıyor acaba? Pubg denen oyunu oynamak için cep telefonu değil, oyun telefonu alacaksın (Rog phone, BlackShark vs gibi)...
  14. Murat72

Yardım Mi 11T ve Mi 11T Pro Sorunsalı Kılıf Nano Cam Koruyucu

Lensun diye bir marka var. Ondan çok söz ediyorlar. Bakın isterseniz. 21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  15. Murat72

Yardım Mi 11T ve Mi 11T Pro Sorunsalı Kılıf Nano Cam Koruyucu

Ayrıca 11T ve 11T Pro kılıfları aynı. [emoji1303] 21081111RG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Üst Alt