Murat2231 kullanıcısının son içeriği

1. M

Recovery Poco X3 NFC - Twrp 3.4.0-15 Tek Tuş Yükleme Aracı

ben bunu yukluyorum sorun yok ama teli yenıden baslatınca twrp gıdıyor eskı halıne donuyor 5 defa yaptım sonuc aynı yardım plz
  2. M

Rom MIUI TR - 9.7.25 [Miui10]

Mi5s için 9/12/26 romu yüklü ama volte aktif seçili olduğu halde volte etkin olmuyor neden bu romda volte desteği yokmu
  3. M

Rom MiUI CT [Mi5-Mi5s] 9.7V2 Yayınlandı (22.07.2019)

bu tarayıcı bendede calısmıyor dırek atıyor nıye boyle yapıyor
  4. M

mi 5s icin link yokmu
  5. M

denedim gene olmadi birde wi-fi de kopmalar oluyor neyse yeniden yukleyeyim
  6. M

barkot okuyucu tarayici calismiyor
  7. M

Yardım edl moda nasil alirim

ben dun zoraki basa basa ana menu tusuna parmak izini tanittim ama bu seferde dokunmadan kendi aciyor 1537985264 artik yazilimla alakasi yok herade donanimsal sorun olsa gerek bu
  8. M

edl modda rom flasladigimda persist klasörü sifirlanirmi peki pamak izi icin
  9. M

onu yaptim siyah ekranda kalıyor rom flash lamaya calistim 15 dakka bekledim miflas ile yukleme yapiliyor gözüküyor ama hiç ilerme olmuyor bende geri ciktim birde nasil yaptim bilmiyorum ama ekranda telefona sarj aleti takam isareti cikti o ne anlama geliyor onu anlamadim
  10. M

arkadaslar ben persist dosyosini yuklemek istiyorum yazilanlari yapiyorum fail hatasi yazmaya korumali hatasi aliyorum persist klasorunu bi turlu flash layamiyorum pc ortaminda testpoint noktasi haric nasil edl moda girebilirim parmak izi sensörü calismiyor parmak izi tanitmak istedigimde...
  11. M

Rom Miui arayüzünden sıkılanlar için Pixel experience 8.1 Oreo Official

twpr surumunu guncelle en son olani yukle
  12. M

Yardım Mi 5S Parmak İzi Herşeyde Açıyor

garanti varsa direk gonderin yapsınlar benim denemedigim yontem atmadığım rom kalmadi çözüm yok gibi çözüm icin ekranin degismesi gerekiyor parmak iziyle beraber sensör ekrana yapisik bi durumda onuda cok profesyonel kisiler cikarir ancak ben denedim cikmiyor ekran kirilacak gibi oluyor yosa...
  13. M

Yardım Mi 5S Parmak İzi Herşeyde Açıyor

parmak izi bozulmus yani catlamis bende ayni sorun vardi bazen kendi kendine bile aciyordu
  14. M

Yardım Mİ5S Parmak İzi Çalışmıyor

ayni sorun bende de oldu arkadaslar yeni parmak izi calismiyor zorlamayla bastirarak parmagimi tanitiyorum sonra ama her parmagimla aciyor. Yada parmak izini kendi ben bi kere dokunmamla kendi kendine pes pese ben tanitmadan taniyor sonra cikiyorum teli kitliyorum tik kendi aciyor surekli sonra...
  15. M

Soru Memnun olduğunuz romlar neler?

mi 5s icin en iyisi suan epic rom gibi duruyor bende suan epic 8.5.2 stabil kullaniyorum
Üst Alt