Murat 61 kullanıcısının son içeriği

1. M

Çözüldü Bluetooth kulaklıkta düşük ses sorunu

Cevabınız için teşekkür ederim🙂. Sorunu Geliştirici seçeneklerinden "Mutlak sesi devre dışı bırak" ayarını devre dışı yaparak çözdüm.
  2. M

Çözüldü Bluetooth kulaklıkta düşük ses sorunu

Redmi Note 11 telefonumda son güncellemelerden sonra bazı sorunlar ortaya çıktı bunlardan biri bluetooth kulaklığa bağlandıkta sesin az gelmesi. 100% ses seviyesinde bile 20-30% ses geliyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim?
  3. M

Soru Redmi Note 12 alınır mı?

Azerbaycandan yurtiçi almayı düşünüyorum Note 12 düz modeli 5900 tl'ye satılıyor. 1696789704 Malesef bütçemi aşıyor kaçak almamda mümkün değil
  4. M

Soru Redmi Note 12 alınır mı?

Uygun fiyatlı telefon arıyorum Redmi note 12 modelini almayı düşünüyorum sizce alınır mı?
  5. M

Soru Ekran döndürme sorunu

Merhaba. Xiaomi telefonlarda ekran döndürme açıkken neden Ayarlar ve diğer sistem uygulamaları yatay moda dönüşmüyor. Arkadaşımda Samsung telefon var ekran döndürme açtıkda kilit ekranı, ana ekran falan hepsi yatay moda geçiyor. Bu sorun sadece bende mi?
  6. M

Yardım Redmi Note 11 kamera sorunları

Kamerada sorun olduğunu sanmıyorum ama Redmi Note 8 ile aynı anda video çektikte fark çok görünüyor note 8'de video çok dengeli ve net sanki bende dengeleme yok gibi. Ağır çekimde bile Note 8 bundan iyi. 1687360381 Arkadaşımda da aynı model var onda da video kalitesi kötü.
  7. M

Yardım Redmi Note 11 kamera sorunları

Merhaba. Redmi Note 11 telefonumun kamerası çok kötü. Video tarafında kamera hiç bir işe yaramıyor dengeleme yok telefonu sabit tutdukda bile görüntü dağılıyor ve max 30 fps çekiyor. Fotoğraf tarafında da kötü. Fotoğraf iyi çıksın diye 50 MP çekiyorum HDR çalışmadığı için fotoğraf çoğu zaman...
  8. M

Soru Süper duvar kağıdı nasıl yapılır?

Zaten super wallpaper telefonda yavaşlama yapıyor hatta bazıları cihazı kullanılmayacak kadar kastırıyor o yüzden sadece üst seviye cihazlar için kurulu geliyor. 1686498573 Rica ederim
  9. M

Mi Flash ile sürüm düşüre bilirsiniz fakat bootloader kilidi açık durumda olmalı
  10. M

MIUI 14 sürümünde bu yöntem kaldırılmış ola bilir çünkü MIUI 13 sürümünde sorunsuz yükleniyor.
  11. M

Android sürümünüz nedir?
  12. M

Soru Redmi Note 11 MIUI 14 gelmiş mi?

Bende global rom yüklü ama tam olarak anlayamadım az önce bana Güncelleyici üzeriden MIUI 14.0.2.0 sürümü geldi 3.4 GB boyutunda ama ben tam olarak anlayamadım bu güncelleme Mi Pilot'a kayıt yaptırdığım içinmi geldi yoksa normal bir OTA güncellemesi mi. Aynı sürüm xiaomi eu rom için de çıkmış o...
  13. M

Uygulamaları Yönet bölümünde WallPaper uygulamasını bulup Güncellemesini kaldırmayı deneyin eğer kaldırılıyorsa. Redmi Note 11 A12 MİUi 13 kullanıyorum sorunsuz yükleniyor.
  14. M

Mi Wallpaper 1686495410 Bu apk dosyasını kurun sonra Temalar uygulamasına Super Duvar Kağıtları bölümü gelecek oradan indirerek AOD ekranına da uygulaya bilirsiniz
  15. M

Soru Redmi Note 11 MIUI 14 gelmiş mi?

ROM sitelerinde Redmi Note 11 (spes) modeli için Android 13 MIUI 14 sürümünü gördüm bu rom beta mı yoksa kararlı mı? 1686494055 https://miuirom.org/phones/redmi-note-11#Global
Üst Alt