murad42 kullanıcısının son içeriği

1. M

Çözüldü Mi Yazısında Kalma

selam, cihazı windows 8 yüklü bir bilgisayarda edl moda alıp rom flashlayınca açıldı şimdi root atmak istiyorum bu konuda yardım etseniz benim işim tamamdır.
  2. M

Edl modda rom flashlamayı başardım telefon bu kez de açılış ekranında powerd by android yazısında kalıyor me yapabiliriz.
  3. M

Hocam ilk kez flaşlama yapmıyoruım daha önce windows 8.1 de redmi note 3 telefonu defalarca flaşladım ama bu kez win 10 kullanıyorum ve yaklaşık 250 saniye sonra remote failed to check sparse crc hatasını alıyorum 64 birtt mi flash tool kullandığım halde olmadı.
  4. M

Merhaba, Telefona root işlemi yaparken mi yazısında kaldı twrp yüklü ama sd kart ve telefonun içinde flashlanacak rom yok bootloder kilidi açık, mi flash ile fastboot rom atmaya çalıştığımda tanımlayamayan hata uyarısı alıyorum ne yapılabilir bu telefona.
  5. M

Yardım Engelli SMS

Merhaba engellediğim smslerin gelen masallar içinde görünmemesini nasıl sağlarım sadece engellenen sms kısmına girince okumak istiyorum Redmi note 3 Pro kullanırken bunu yapabiliyordum. MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  6. M

Soru Redmi Note 3 Pro power ic

Merhaba redmi note 3 pro modeli için power ic almak istiyorum kodu nedir acaba pm8952 uymuyor pm8956 olabilir mi.
  7. M

WhatsApp Sorunu

Merhaba Redmi note 3 Pro kullanıyorum WhatsApp istemediği izinleri dahi vermeme herhangi bir veri kısıtlaması yapmama rağmen mesajlar iletilmiyor bana gelen mesajları da telefonu aç kapa yapmadan göremiyorum aç kapa yapınca normale dönse bile birkaç saat sonra yine kesiliyor telegram...
  8. M

xiaomi red mi note 3 pro yardım lütfen

Arkadaşlar Redmi note 3 Pro cihazda WhatsApp bildirim ekranında cevapla bölümü çıkmıyor arada bir çıkıyor önceki telefonum olan general mobile discovery da direkt bildirim ekranından cevap verebiliyordum Miui 8 var şu an Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  9. M

Bootloader Kilidi

Teşekkür zenex Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  10. M

Bootloader Kilidi

Yani fastboot'a aldıktan sonra mi Flash telefonu edl moduna girmeden mi görüyor Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  11. M

Bootloader Kilidi

Peki fastboot'tan kurmak nedir ben hep edl modunda mı Flash ya da twrp'tan kuruyorum da Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
  12. M

Bootloader Kilidi

Bootloader kilidi kapalı olan cihaz için global rom kurma rehberi var peki açık olan cihaza mi Flash üzerinden rom yüklerken bir fark var mı rehberde anlatılandan farklı bir şey yapmak gerekiyor mu yoksa yine edl moduna girip mi atmak gerekiyor Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak...
  13. M

TWRP VE ROOT SONRASI WIFI SORUNU

http://en.miui.com/thread-272566-1-1.html sorunum çözümünü şu topicte anlatmışlar gibi boot.img dosyası bozulumuş olabilir orijinal boot img ile
  14. M

TWRP VE ROOT SONRASI WIFI SORUNU

verdiğiniz dosyayı sd karta arıyorum twrptan install deyip flashlıyorum bir değişme olmuyor acaba flashlamadan bir temizlik mi yapmam gerekiyor
Üst Alt