Münzevi kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Instagram Video Problemi (Mi Note 3)

Aynı sorundan muzdaribim.
  2. M

Rehber Mi Recovery İle Xiaomi Mi4'e Rom Yüklenmesi

Rom yükleme hakkında pek bilgim yok lakin Mi 5S için bana kolay gözüken Mi Recovery ile Rom yükleme yöntemini tercih edeceğim. Ancak bazı sorularım olacak. 1)Bu yöntem romu telefonumuzun System1 partisyonuna yükleyecektir. System2 partisyonuna bu yöntem ile rom yüklenemez tam olarak ne demek...
  3. M

Yardım Mi 4 ve Mi 4s Şarj sırasında Isınıyor! Nedendir?

Foruma ısı olayı ile ilgili konu açacaktım ki osos11 ısı konusu gördüm clap~~ Şimdi Mi 4S kullanmışlığım var ve kullandığım bu süre zarfında telefonda ısı olayını fark ettim. Telefonu 10 dakika kullandıktan sonra alev topu gibi oluyordu. Bende Cpu-Z uygulaması ile sıcaklık değerlerine baktım ve...
  4. M

Madalya MIUI Sever Madalyası Kazanın

Ooo alırım bi dal :D
  5. M

Yardım mi4 kapattım bir daha açılmadı?

Bugünlerde bu kapanma olayını forumda çok görür oldum. Ve sorunun neden kaynaklandığını merak ediyorum aslında.
  6. M

Satış SIFIR AYARINDA XİAOMİ Mi 4S ( 64 GB - 3 GB RAM ) GOLD RENK

Sağolun Güzel yorumunuz için teşekkür ederim.
  7. M

Teklifiniz için teşekkürler. Düşünmüyorum.
  8. M

Xiaomi Mi 4S 64 GB - 3 GB RAM Gold modelidir. Sıfır ayarındadır. Kutu hariç her şeyi tam. İki Sime de farklı İmei'ller atılmıştır. Kırılmaz cam takılmıştır. Hattını tak kullan. Fiyat: 1150 TL
  9. M

Soru Mi 4s Isınma

Arkadaşlar Mi 4s telefonumda ısınma olayı var bu bütün modeller de mi geçerli bi bilgisi olan var mı?
  10. M

Rom MIUI 8 Alfa Rom yayınlandı.

Mİ 4S Cihazı için ne zaman çıkar bi bilgisi olan var mı?
  11. M

Sohbet İlk Xiaomi cihazım...

Düşünce olarak birebir tr06 katılıyorum. :) Bu arada çok araştırma yaptım ülkemizdeki bilindik markaların dışına çıkmak istedim ve gözüme en çok çarpan marka Xiaomi oldu model olarak Mi 5 önde tabi ki ama gönlüm Mi 4s'ten yana ve umarım alabilirim.
  12. M

Sohbet İlk Xiaomi cihazım...

Hayırlısı olsun tr06 Yeri değildir belki ama bende Mi 4s almayı düşünüyorum ve gönül isterdi ki sitemizden almayı lakin sitemizde ürün yok. Bu ürünü temin etme konusunda yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı?
Üst Alt