mumucelik kullanıcısının son içeriği

1. M

Satıyorum. Mi 9T Pro 64 Gb. Vadi İstanbuldan Alınma. 18 Ay Garanti.

Ciddi alıcılar arasınlar.
  2. M

Yardım Eski Whatsapp Bildiriminin Tekrar Gelmesi. (Çözülmedi)

Kimsenin bu konu için teknik servise danıştığını görmedim. Bu yolun denenmediğini düşünüp bu tecrübeyi de ben yaratmak isterim. hi~~
  3. M

Çok güzel sözmüş. clap~~clap~~ Fakat başkalarının tecrübeleri başkalarının hayatlarına ait. Hepimizin hayatları bir olsaydı, haklısın tecrübelerimiz de aynı olurdu. Bu durumda herkes cennete veya cehenneme gitmiş olurdu. Kendi tecrübelerimizi kendimiz deneyimlemeyeceksek, dünyaya gelmemizin de...
  4. M

Telefon geldi. Yazılım güncellemesi yaptıklarını ve testlerin yapıldığını söylediler. Gidip teslim aldığımda, teslim raporunda sorunun devam etmesi durumunda uygulamanın (WhatsApp'ın) güncelleme yapmasını bekleyin yazıyordu. Yani suçu Whatsapp'a atmışlar. Ben de bu telefon adroid, hiçbir android...
  5. M

Bu sorunu yaşayan arkadaşlara da tavsiyem, eğer ellerinde yedek telefon varsa, telefonlarını teknik servise göndermeleri ve değişim ya da iade istemeleri. Belki teknik servis bu çözümü doğrudan kendisi çözemeyecek ama ayda 1.000 tane cihaz değiştirilir ya da iade edilirse global Xiaomi'nin...
  6. M

Teknik servislerdeki şikayetler global'e raporlanıp gruplandırılıyor. Eğer herkes bu sebepten dolayı telefonunu değiştirmek veya iade etmek isterse bu sorundan dolayı çok fazla iade ve değişim yapıldığı raporlanır ve global xiaomi bu sorunu acil çözmek zorunda kalır. Siz bu yerel xiaomi...
  7. M

İlk başlıkta onlar gelmesin diye bütün argümanlarını yaptığımı yazdım. Gelmeye utanıyorlardır. :D
  8. M

Çözemezsek iade veya değişim yapacağız dediler. En azından çözülmemişse iade talep ederim. Yine sorunum çözülmüş olur. Yapıcı tarafından bakın olaylara.
  9. M

Bakacağız. Peşin konuşmak için erken. Ön yargılı olmamak gerekir. Belki de test dedikleri gerçekten bildirim testidir.
  10. M

Telefonun işlemleri tamamlanmış. Yazılım güncellemeleri yapılmış. Testlerde de bir sorun yokmuş. Akşam gidip alacağım. Bakalım söyledikleri gibi düzelmiş mi? Gelişmeleri yazacağım.
  11. M

Rom [Android Q]Mi 8 SE - Xiaomi.eu AND 10 V11.0.1.0 Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Selamlar, Deneyen arkadaşlar whatsappta gelen bildirimin tekrar gelmesi problemi çözülmüş mü? Söyleyebilirler mi? Konu hakkında detaylı bilgiyi aşağıdaki başlıktan bulabilirsiniz. Yardım - Eski Whatsapp Bildiriminin Tekrar Gelmesi. (Çözüm Aşamasında)
  12. M

Şimdi teknik servisle tekrar konuştum. Telefona testler yapılıyormuş. İşlemin yarına uzadığını söylediler. Bildiğim kadarıyla yarın 11. versiyon da çıkacak. Sanırım telefonu güncelleyip bana geri verecekler. :D
  13. M

Selamlar, Yeni bir Mi 9T Pro kullanıcısıyım. Telefonda şöyle bir bildirim sorunuyla kaşılaştım, özellikle Whatsapp'ta daha önce gelen bir bildirime şayet bakmadıysanız ve yeni bir bildirim geldiyse, "kayan bildirim" eski mesajın bildirimi oluyor. Sonra yukarıdan aşağıya doğru açtığımız...
  14. M

Yardım Xiaomi Cihazlardaki bildirim gelmeme sorununa çözüm...

Bu sorunu ben de yaşıyorum. Çözümü var mı acaba? Bir link ile yönlendirebilir misiniz?
  15. M

İpucu MIUI'da Bildirim Stilini Nasıl Değiştirirsiniz?

Selamlar. O bölümde de yok.
Üst Alt