muluka kullanıcısının son içeriği

1. muluka

MIUI 13 Miui kamera kalite ayarı

Hocam çok hakim değilim konuya ama lenslerin belli bir poz sayısı oluyordu, kalite düşüyor ileri zamanlarda. Böyle bir durum olabilir, kullanım kaynaklı kameraya toz girmiş olabilir ama bence sizin durum komşunun bahçe daha yeşil gözükürmüş durumu gibi. :)
  2. muluka

Oyun Hello neighbor indiremiyorum

Hocam büyük ihtimalle telefonun 32 bit olmasından kaynaklı.
  3. muluka

Yardım Yeni bildirim çubuğu fazla boşluklu

360'ı denedim şimdi hocam, ilk aynı kaldı boşluklar. Tekrar açıp kapayınca düzeldi. Sağolun cevaplarınız için.
  4. muluka

450 yapmıştım hocam zamanında. Burada yazan 269 olması gereken DPI değeri mi peki, orjinal değerini hatırlamıyorum.
  5. muluka

Redmi S2 telefonuma güncellemeyi yaptım fakat yeni durum çubuğunda seçenekler arası fazla geniş. Aynı güncellemeyi yapan bir arkadaş da normal. Bu durum neyden kaynaklanıyor olabilir?
  6. muluka

Sohbet Aydın

Aydın'ın en büyük ilçelerindendir. Ortamı hakkında pek bir bilgim yok ama gittiğim zamanlarda bir çok kafe dolu oluyor. Aydın merkeze yaklaşık 50 dk'lık bir mesafede. Denize uzak. Ekonomik olarak da Aydın'la yakındır büyük ihtimalle. Aydın'daki kafelerde çay 2.5-3.5 ortalamalarında kafelerde...
  7. muluka

Sohbet Takım elbise ürün içeriği

Hocam benim anladığım kadarıyla gömlek ile kravat yok. Ceket, pantolon ve yelek geliyor.
  8. muluka

Uygulama Hidden Settings MIUI - HyperOS v6.18

Evet hocam, 32bit. Teşekkürler cevabınız için. Uygulamanız için elleriniz dert görmesin, ileri zamanlarda başka bir cihazda kullanmak nasip olur belki.
  9. muluka

Uygulama Hidden Settings MIUI - HyperOS v6.18

Ethin hocam merhaba, mesajları okudum ama bununla ilgili bir mesaj göremedim. Benim telefonum Redmi S2, Android 9, MIUI V11.0.3 Global Stable telefonum var, markette uygulamanız için sürümünüz uygun değil diyor.
  10. muluka

Rom Redmi Note 5 Pro ve Redmi S2/Y2 Global Mıuı 11

S2 için güncelleme alan bir kaç kişi görmüştüm ben ama demek ki sorunlarla karşılaşıldı. Pie'den sonra MIUI 11'in de sürünmeceli gelecek olması kötü oldu. Bu gidişle güncelleme vermeyi erken kesicekler sanırım.
  11. muluka

Yardım Android 32 bit

Hayır hocam, 64bit'i resmi olarak vermeyeceklerini açıkladılar.
  12. muluka

Yardım Android 32 bit

Pie sürümü geldi hocam.
  13. muluka

Yardım Redmi S 2 sd kart depolama

Galeride hocam taşımak istedinşz fotoğrafları seçin, sol altta albüme ekle seçeneği çıkacak. Hafıza kartındaki bir albüme taşıyabilirsiniz oradan.
Üst Alt