Mukohan1 kullanıcısının son içeriği

1. M

Recovery Redmi Note 10 Pro - Twrp 3.7.0_12 Tek Tuş Yükleme Aracı

hocam dokunmatik çalışan recovery atar mısın
  2. M

MIUI 13 Redmi Note 10 Pro (Sweet) Endonezya Kararlı Rom V13.0.8.0.SKFIDXM İndirme Bağlantıları

sizce en uzun şarj süresi hangisinde? benim de şarj sıkıntım var
  3. M

Sohbet Redmi Note 8 Ekran Süresi Ve Paylaşımları

Metin hocam rom ve kernel linki paylaşır mısınız?
  4. M

reis hangi bölmden kısıtladın arka planı?whatsapp arka planda çalışsın yeter başkası çalışmasa da olur. 1610563112 şu an aynı romu indiriyorum.az sonra kurarım.sekiz saat versin yeter.
  5. M

yaw arkadaş bu nasıl oluyor bana bi anlatın Allah rızası için.kernel kullanıyor musunuz?nasıl ayarlar yapıyorsunuz bi anlatın ya.
  6. M

bu hangi rom dostum?kernel felan extra bişey var mı
  7. M

Adamakıllı bı romda karar kilamadim.minovo deniycem
  8. M

Hint rom 11.0.5 de hangi kerneli kullaniyorsunuz,ben hala 5 saat ekran süresi bile göremedim kafayı yiycem,romu yükledim ryzen kernel yükledim ama hala ayni.ustalar bir yardım rica ediyorum.sirasitla anlatacak bir yiğit yok mu
  9. M

MIUI 12 Redmi Note 8 Masik Premium - OFFICIAL | 10 Q (30.08.2020)

hocam eski rom üzeirne direk mi kuruyorsun yoksa wipe yaptıktan sonra sıfırdan mı kuruyorsun
  10. M

tamam hocam,şimdi masikx16 yüklüyorum bi kaç gün deneyeyim.olmadı miui 12 ya da hint romu.
  11. M

hocam mi flashtan miui rom attım.twrp yükledim ondan sonra bu romu yükledim. bu sefer açıldı.ancak en son sürüm değiş sanırım dün indiridğim romu yükledim.son romu indirmeye izin vermiyor google drive.kota dolmuş
  12. M

orjinal miui hocam.aosp rom pek sevemedim. 1598803266 sayın hocam hiç oyun yok.facebook youtube ve whatsapp yüklü
  13. M

hangi romda 9 10 alıyorsunuz hocam,ben 7 saati geçemiyorum
  14. M

degerli forumdaşlar, pixel experience romdan bu roma geçemiyorum.twrp üzerinden romu kuruyorum ancak her seferinde twrpye dönüyor.rom açılmıyor.sebep ne olabilir?nasıl kurabilirim?teşekkürler
Üst Alt