mujdat5890 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Redmi Note 8 proximity ve accelerometer sensör sorunu

merhaba, servise gönder 6 ay içerisinde parça değişim işlemi olursa ürün kanunen ayıplı sayılır iadesi veya değişimi olur.
  2. M

merhaba, bugün 12. gün cihaza değişim kararı verildi Xiaomi globaldan Yani çinden cevap bekliyor onay için servis tam bir fiyasko muhatap bulumıyorsun aldığıma bin pişman oldum.
  3. M

Sohbet Evofone Ayıplı Ürün

şikayetim herkes tarafından görülsün diye direk foruma yazdım, Cihazım Evofone teknik serviste
  4. M

Sohbet Evofone Ayıplı Ürün

Çağrı merkezini aradığınızda çok geç ulaşıyor ve sağlıklı bilgi alamıyorsunuz 20 iş günü içerisinde sorununuz çözülecek denilmektedir. Sıfır aldığım cihazı (28.02.2020) 2. gününde arızasından dolayı servise gönderdim Cihaz tarafıma ayıplı geldi yakınlaştırma sensörü arızalı ama servis halen...
  5. M

telefon ile görüşme sağlarken ekran kapanmıyor kulağın ekrana temas ettiğinde işlem yaptırıyor 1580451628 merhaba, ürünün kullanıma başladıktan sonra satıcı ile bir işin kalmıyor bundan sonraki süreci yetkili servis üzerinden çözümlememiz gerekiyor tüketici kanunları gereği ayıplı üründe...
  6. M

Merhaba, 25.01.2019 tarihinde satın aldığım ve elime 29.01.2020 tarihinde ulaşan cihazım arızalı çıkmıştır. Redmi Note 8 proximity ve accelerometer sensör sorunu bulunmaktadır. Cihaz ayıplı üründür ne yapabilirim.. (Cihaz Türkiye Xiaomi garantilidir.)
Üst Alt