muhsin_2122 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi 10 Kameranın çok kötü olması ?

Kamera ortaya odaklanıyor etraf genellikle bulanık çıkıyor. 108mp sensöründen midir bilmem ama Foto İşleme ve odaklama kabiliyeti kötü. Mi 10 pro kullaniyorum 2x sensör sonynin o daha iyi ama onda da ois yok haliyle bulanıklık olabiliyor. Fotonun 1x performansi iphonelardan çok geride. Hele ki...
  2. M

Yardım Batarya süresi için çözüm arıyorum ?

Whatsapp yedigi enerjiye dikkat ederseniz ekrandan daha çok yemiş hatta 2 kat 680mah. Whatsappla ilgili bir sorun mu var sizde acaba. Sömürmüş resmen pili 1608156302 1saat call of duty oynadım 190mah yemiş. Whatsapp bu oyundan daha çok yemiş olamaz. Whatsapp yedekleyip silip tekrar yükleyin...
  3. M

Recovery [Android 11 Uyumlu] Yeni TWRP Mi 10/Mi 10 Pro

Eline sağlık.
  4. M

Rom MIUI 12 EU Beta / Kararlı Rom İndirme Bağlantısı

Teşekkür ederim
  5. M

Soru Mİ 10 PRO Kullanan Arkadaşlar bakabilirmi :)

Yükledim ilk dikkatimi çeken olay volte gitti bilginiz olsun. Eu beta 20.12.10 mi 10 pro çin
  6. M

Detaylı analatabilir misiniz zahmet olmayacaksa. İlk Betayi anlatımınız ile yapmıştım bunda da yardımcı olursanız sevinirim. Bir de format data gerekecek mi yeniden
  7. M

Eline sağlık yükledikten sonra bizi de bilgilendirirsen sevinirim
  8. M

Beta olmadığını biliyorum yükleme şeklini merak ettim. Twrp 3.4.2b çalışmıyordu android 11de. Yeni stabil twrp henüz çıkmadı galiba
  9. M

Düzgün bir twrp çıkmadı değil mi henüz. Bilgisayardan twrpye komut sistemiyle giriş yapip usbden beta sürümü yükledim. Siz de aynı şekilde mi yüklediniz
  10. M

Nereden indiriyorsunuz sourceforge dışında var mı bir link? Beta kullanıcılarına sistem güncellemeden geliyor mu?
  11. M

Mi 10 pro ve son beta 20.12.2 yüklü. Bilgisayar ile komutla twrp yapıp otg/usb ile yüklemiştim. Yine aynı şekilde yapacağım da format data gerekli mi yoksa üzerine direk falashlamalı mıyım? Kernel değişmediği için format data gerek olmaz umarım
  12. M

MIUI 12 Mi 10 Pro - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.2.1.0.RJAEUXM İndirme Bağlantıları

Hint sitesinde satışa 27 Aralıkta çıkacak olarak görünüyor. Umarım çıkarır güncellemeleri daha kolay alıyor ama çıkarmasa dahi eu rom gayet iyi google uygulamalarından ve reklamlardan arınmış xiaomi çevirici ve mesaj uygulaması ile daha güzel.
  13. M

MIUI 12 Mi 10 Pro - EEA Avrupa Kararlı Rom V12.2.1.0.RJAEUXM İndirme Bağlantıları

Mi10 proda 2 resmi rom vardır. Çin resmi rom ve avrupa EEA rom. Eu rom ise çin resmi romunun modifiye edilmiş halidir. Çin resmi romda Türkçe dil ve google servisleri yok. Global rom olan avrupa romunda çift sim yok tek sim kullanılabiliyor. 2inci sim çalışmaz. İmei atilan cihazınız 2inci sim...
  14. M

İmei 2inci sime atılıyor EEA rom tek sim çalıştırıyor o da 1inci sim ve kilitli imei atılmıyor. Eu rom devam edin bu rom sizin cihaza şimdilik uygun değil. Çift sim destekli global rom çıkarsa kullanabilirsiniz. Henüz öyle bir rom yok.
  15. M

Rica ederim kardeşim.
Üst Alt