muhoi kullanıcısının son içeriği

1. M

Satış __SEFA__ Global Teknik Servis Ve İkinci El Cihaz Satışı

Sefa abiden 4 telefon aldm. Ara ara ne zaman canım sıkılsa arar sorarım. Konu telefon olur ama xiaomi olmaz illaki. Telefon ile alakalı ne olursa. Bir kere bile cevap vermediği olmamıştır sağolsun. Geçende iphone bataryası için bile mesaj attım o kadarını söyliyim :). Kral adamdır, xiaomi, one...
  2. M

Arkadaşlar, bağımlılık yaptı dedim, hakikaten yaptı. :) Bu 3. telefon 2 ayda, note 4x siyah. Dün aldık, sağolsun birşeylerde ısmarladı. Ne zaman başım sıkışsa arar sorarım, usanmadan sıkılmadan cevap yazar. Yani teli sattım işim bitti muhabbeti yok. Yine telefon alsam, aklıma ilk gelecek...
  3. M

Bu c.tesi Note 4x aldım. Sirkeci tren istasyonunun önünde buluştuk. Sağolsun iki rengide getirdi bakmamız için. Bakalım bu gidişle abone olacağız sefa abiye :)...
  4. M

sesi az çıkıyor

Hocam arama yaptığınızda bağlanırken ses açma/kapama tuşuyla mikrofonun hassasiyetini ayarlayabiliyorsunuz. İsterseniz ordan bir bakın. Genelde dış hoparlörden konuşuyorum, şu ana kadar bir sıkıntı yaşamadım.
  5. M

İpucu Mİ5S plus TWRP Yükleme/Root Aracı (Kolay Yöntem)

Hocam çok teşekkür ederim. Dediklerinizi aynen uyguladım ve sıkıntı yaşamadan twrp ve root yetkisini aldım.
  6. M

Arkadaşlar bende kendisinsen 2 hafta önce mi5s plus aldım 64gb. Yalnız şimdi indirim yapmış kızdım biraz :)) Sağolsun 22.30 gibi buluştuk vatan caddesinde, a'dan z'ye herşeyi anlatmaya çalıştı. Çok ilgili, yaptığı işi layıkıyla yapmaya çalışan bir insan. Bu zamanda böyle bir satıcı bulmak zor...
Üst Alt