Mühendüstri kullanıcısının son içeriği

1. Mühendüstri

Soru F2 Pro hâlâ daha alınabilir mi ?

Değerli yorumlarınızdan ötürü çok teşekkür ediyorum, Bütçeyi biraz daha zorlayıp Oneplus 8T veya 8 Pro almayı düşünüyorum. En azından kafam daha rahat olur diye düşünüyorum.
  2. Mühendüstri

Soru F2 Pro hâlâ daha alınabilir mi ?

Forumda gözüme çarpan Flex kablosu, şarj alt bordu gibi sorunlar yüzünden cihazı almaktan soğudum. Bu sorunların kesin bir çözümü olsa bile sürekli masraf açmayacağı gibi bir garantisi yok. Bu konuda ne düşünüyorsunuz. Bütçem düşük olduğu için yurt dışı 2.el alıcam.
  3. Mühendüstri

Kernel Redmi Note 9 Pro-Redmi Note 9s Kararlı Agni Kernel Miatoll Sürüm Mıuı-Aosp (Kararlı & Beta)

Hocam GPS açıkken olma durumu, yada güneş altında kullanımda(Otomatik son parlaklık seviyesi ve Otomatik kontrast) yeniden başlatma problemi daha sık oluyor.
  4. Mühendüstri

Kernel Redmi Note 9 Pro-Redmi Note 9s Kararlı Agni Kernel Miatoll Sürüm Mıuı-Aosp (Kararlı & Beta)

Ayrıca şarj performansı da iyileştirilmesi sağlanmış, özellikle %70-90 arası, daha hızlı şarj oluyor gibi.
  5. Mühendüstri

Ekran sürenizi bizimle paylaşır mısınız? Ben ByGreeshan kullanıyorum, merak ettim.
  6. Mühendüstri

Bence de gerek yok hocam, herkes stabil ve Türkçe rom kullanmak istiyor. Port romlarda sorun oluyor genelde.
  7. Mühendüstri

Rehber Redmi Note 9 Pro-Note 9s Miatoll İçin Magisk Modüller-Boot Animasyonları -Fixler

Magisk hata veriyor Magisk modülü değildir diyor
  8. Mühendüstri

Kurdum 7.3 sürümünü dokunmatik kafayı yiyordu, geri 7.0 sürümüne döndüm. 7.1 yada 7.2 denemedim. İncelediğim değişikliklere göre pek fazla + sı yok, kernel taban güncellemesi olduğundan 7.3 kurayım dedim. O da olmadı.
  9. Mühendüstri

Rom [By Greeshan] [Android 10] MIUI 12 Endonezya Stabil 12.0.3.0 (JOYEUSE)

Çok oyun oynayan biri değilseniz, bu romda ortalama kullanımda(Wifi bağlantı çoğunluğunda) alacağınız ekran süresi 9 saat sonunda şarjınız %25-30 olur. Bahsettiğim durum Agni Kernel 7.0 Stable ile test edilmiştir. Eğer herhangi bir kernel kurulumu yapmazsanız, pozitif ya da negatif olarak...
  10. Mühendüstri

Soru redmi not 9 pro sarjim %10'un altina düşünce biraz yavaslama oluyor nedendir?

Şarj %20 nin altına indiğinde hem batarya voltajı azaldığından hemde sistemin kerneli I/O güç yapılandırması kendini daha az güç tüketim moduna alıyor, bu da işlemci frekansının ve ram frekansının düşürülmesine sebep oluyor. Haliyle düşük frekansta çalışınca kasmalar görülüyor. Pil sağlığı...
  11. Mühendüstri

Hocam ben hiç turbo işareti görmedim :D Düşük şarj yüksek şarj fark ederim turbo gösterimi için haha--
  12. Mühendüstri

Benimde 18 W tı, sonra arkadaştan aldım 33 W desteği gelince kullanırım dedim, henüz faydasını göremeyince hüsranla sonuçlansın istemedim. Kablo orijinal olmayınca bilemedim tam. Yani bendeki kablo 3A desteklese bile orijinal kablo faktörü olur mu bilemiyorum, şarjım düşükken deneyim bildiririm
  13. Mühendüstri

Tamam hocam teşekkür ederim, denerim durumu bildiririm, 3 A destekli diye inanıp aldım ama günah keçisi kablo ettim şimdi.
Üst Alt