muharrem_19 kullanıcısının son içeriği

1. muharrem_19

Miui global 8.0.5.0 sürümü yayınlandı

Merhaba Arkadaşlar benim telefona da miui 8.0.5 geldi güncellemeyi indirdim ve telefonu yeniden başlattım telefon Mi logosunda kalıyor ve açılmıyor güç düğmesine basıp yeniden başlattığımda ise telefon açılıyor ve güncelleme başarısız diyor. Nedeni nedir acaba? Yardımcı olacak olan var mı?
  2. muharrem_19

Soru Araçlar / Widget menüsü hakkında

Merhaba Arkadaşlar, Son gelen Mi8 güncellemesiyle Araçlar / Widget menüsünde Müzik ve Galeri Widget'i görünmüyor. Bu sorun romla ilgilimi yoksa sadece bende mi bu sorun var anlamadım ? Aynı sorunu yaşayan var mı? Bu arada cihazım Mi5
  3. muharrem_19

Soru Ne zaman çıkacak bu Miui 8?

Bana güncelleme yukarıdaki gibi geldi ama Cuma günü geldi bir de bazı arkadaşlarda Miui 7.5.2 görünüyor sanırım benim cihaza Miui 7.5.3 geldi sonrasında Miui 8 kararlı geldi cihaza göre güncelleme geliyor sanırım. Pil performansı Miui7'e göre iyi değil ama kötüde değil ikisinin ortası...
  4. muharrem_19

Redmi 2 imei hakkında

Merhaba Arkadaşlar, kardeşimin kullandığı Redmi 2 cihaza BTK 'dan mesaj geldi imei başka cihazda da kullanılmış diye yani klonlanmış sanırım. Yeni bir imei atmak istedim şu linkteki http:// unbrick-snapdragon. blogspot.com.tr/2016/04 /snapdragon-islemcilerde-imei-tamiri.html yazılanları yaptım...
  5. muharrem_19

Rehber Note 3 Pro Fastboottan EDL Geçirme

Teşekkür ederim Hocam o halde bootloader kilit kaldırma sms'inin gelmesini beklemekten başka yapacak bir şey yok.
  6. muharrem_19

Rehber Note 3 Pro Fastboottan EDL Geçirme

Zenex Hocam, peki bu işlemi bootloader kilidi kapalı ya da brick olmuş Mi5'ler içinde yapabilir miyiz?
  7. muharrem_19

Rehber Mi5 Unlock == Videolu Anlatım==

Anladığım kadarıyla söylediğinizin dışında başka bir yolu yok Hocam :(
  8. muharrem_19

Evet Hocam sanırım dediğiniz gibi ama benim demek istediğim bir ayı geçmesini beklemeden kilidi kaldırıp Global rom yüklemenin başa bir yolu var mıdır?
  9. muharrem_19

Bu şekilde %50'de kalıyor hocam
  10. muharrem_19

Merhaba arkadaşlar Mi 5'in boatloader kilidini kaldırmak için MiFlash unlock ile denediğimde bir 30 gün daha beklemem gerektiği uyarısını alıyorum. 30 gün beklemeden boatloader kilidini kaldırmanın başka bir yolu yok mudur acaba? Malum Global rom kurmak için kilidin açık olması gerekiyormuş şuan...
  11. muharrem_19

BAYRAMLAŞMA

Sevginin, barışın, kardeşliğin ve tüm dünyada barışın hakim olduğu bir bayram ve bayramlar olması dileğiyle herkese iyi bayramlar..
  12. muharrem_19

Soru Mİ4S MİUİ SÜRÜMÜ DOĞRUMU

Hocam yaklaşık 1,5 saatte doluyor tabi dolumu yaparken usb'yi PC'ye bağlayarak değilde direk prize takarak yapmak gerekiyor zira PC'den yavaş doluyor telefon
  13. muharrem_19

Hocam, anlaşılan Xiaomi.eu romları ile yola devam edeceğiz :(
  14. muharrem_19

Merhaba, Mi8'in global ve stabil sürümleri http://en.miui.com/thread-301820-1-1.html bu sitede yayınlanmış. Ama ben listede Mi4s göremedim Mi4s için global rom çıkmayacak mı?
  15. muharrem_19

Yardım Mi 4s birick oldu sanırım açılmıyor

Uzun uğraşlar sonucunda sağolsun Zenex Hocam sabırla bana yardımcı oldu ve cihazı hayata döndürdük kendisine çok teşekkür ediyorum nasıl yaptığını bilemediğim için burda paylaşamıyorum eğer böyle bir sorununuz olursa ki dilerim olmasın Zenex Hocam bana yardımcı olduğu gibi sizlere de yardımcı...
Üst Alt