muhammetfdn93 kullanıcısının son içeriği

1. M

Soru Eu rom yüklerken aldığım hata

Merhaba çözümü alttaki video da mevcut. EX2 olarak yaparsan sorun çözülüyor.
  2. M

MIUI 13 Xiaomi 11T - Endonezya Kararlı Rom V13.0.1.0.SKWIDXM İndirme Bağlantıları

+3gb ram ve karanlık mod kapalı konumdayken şarj durumu normale döndü arkadaşlar
  3. M

MIUI 13 Xiaomi 11T - Endonezya Kararlı Rom V13.0.1.0.SKWIDXM İndirme Bağlantıları

Bulamadım hız konusunda çok iyi ancak pil tasarrufu modunda bile su gibi akıyor anlayamadım gerçekten
  4. M

Arkadaşlar 13.0.2 sürümünü kurdum temiz kurulum yaptım fakat şarj inanılmaz hızlı bitiyor. 3 saat ekran sürezi zor alıyorum. 120hz kullanıyorum ekranı o bu kadar hızlı tüketir mi ya anlayamadım
  5. M

Yardım Mi 11T Şarj Sorunu

Arkadaşlar meraba. Miui telefon rehber ve mesaj uygulaması olduğundan dolayı endonezya 13.0.2 sürümünü kurdum. Fakat şarj inanılmaz hızlı gidiyor. 3-4 saat ekran süresi anca alıyorum. Ekranı 120hz kullanıyorum diye bu kadar şarj gider mi garip olan nedir anlayamadım. Öneriniz var mı bu konuyla...
  6. M

Soru Mi11T Google Uygulaması Olmayan Rom Önerisi

Arkadaşlar meraba, Mi11T cihaz aldım yurtdışı. Normalde eu rom kullandım önceki cihazlarımda ancak bu cihaza daha custom rom çıkmamış. Arama ve mesaj uygulaması google değilde miui olan rom önerebilir misiniz miui 13 olan. Birde malum kayıt yöntemini yapabilen varsa özelden iletebilir mi...
  7. M

Rom Mi Note 10 / Pro [ Mıuı 12.6 ] Android 11 - 21.12.8 EU Beta ve MIUI 12.5 Eu Stable Android 11 ROM

12.5 stabil sonrası bildirim panelinde müzik uygulamasını sildiğimde sürekli geri geliyor sebebi nedir? 1622045724 12.5 stabil sonrası bildirim panelinde müzik uygulamasını sildiğimde sürekli geri geliyor sebebi nedir?
  8. M

Soru Dolby atmos varmı cc9 pro için

denediniz mi hocam miui 12 de çalışıyor mu ?
  9. M

Rehber Mi Note 10/CC9 Pro Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

Denedim malesef aynı hep aynı hatayı veriyor
  10. M

Rehber Mi Note 10/CC9 Pro Bootloader Kilidi Nasıl Açılır? Videolu ve Resimli Anlatım

Merhabalar. Telefondan başvuruyu yaptım 168 hours demişti 10 gün sonunda denedim resimdeki gibi hata veriyor. Nasıl çözebilirim yardım
  11. M

Soru K20 pro eu stabil rom root yapma

K20 pro olarak aldım ben hocam sanırım yazılımsal olarak band 20 kapalı geliyormuş. Band 20 bi kere açmak yeterli oluyor mu imei repair gibi
  12. M

Soru K20 pro eu stabil rom root yapma

Merhaba arkadaşlar. Eu stabil rom kullanıyorum. Band 20 açmak için telefona root atmam gerekiyor nasıl yapabilirim? Ayrıca band 20 açtıktan sonra güncelleme ya da yeniden rom kurulumunda band 20 ayarı sıfırlanır mı?
  13. M

Yardım 4.5G baglanti sorunu

K20 proya band 20 desteği donanımsal değil mi yazılımsal açılıyor mu ki?
  14. M

Rom [Android 10] Redmi K20 Pro / Mi 9T Pro - Xiaomi.eu MIUI 11 v20.3.27 Beta - v11.0.8.0 Stabil Rom İndirme Bağlantıları

Stabil eu 11.0.5 sürümü nasıl kronik sıkıntı var mı ya da bug var mı
Üst Alt