Muhammetbngl kullanıcısının son içeriği

1. Muhammetbngl

Yardım Xiaomi mi6 twrp sıfırlama

Arkadaşlar merhaba xiaomi mi 6 cihazımda miu12 eu rom kurulu cihazı kardeşime vereceğim için telefonu sıfırlamak istiyorum ama telefonun ayarlarında fabrika ayarlarına sıfırla dediğimde twrp menüsü çıkıyor yapacağım şey rom yüklemek değil sadece sıfırlayıp kardeşime vermek istiyorum nasıl...
  2. Muhammetbngl

Yardım Farklı Roma geçmek

Güzel hoş ya bende onu soruyorum hocam geçersem cihaz sıfırlanırmı
  3. Muhammetbngl

Mi6
  4. Muhammetbngl

Arkadaşlar hayatımda ilk defa root rom işine girip mi6 cihazıma MIUI 12 eu rom yükledim yanlız çok pil tüketiyor ve ısınma oluyor farklı Roma geçmek istiyorum sorum şöyle farklı rom yüklediğimde cihaz yine sıfırlanırmı ve nasıl yüklerim
  5. Muhammetbngl

Yardım Mi6 AHİZE (Karşıdan Gelen Ses)

5 aydır kullanıyorum hiçbir sıkıntısını görmedim yinede siz bilirsiniz hocam
  6. Muhammetbngl

Yardım Mi6 AHİZE (Karşıdan Gelen Ses)

Hocam aynı sorun bende vardı hallettim önce balata yağını kulak çubuğuna sıkıp ahizeyi bir güzel temizledim uçucu yağ olduğu için birşey yapmaz abartmamak şartıyla sonra elime bir iğne alıp ahizeye sırasıyla delikler açtım en son süpürge makinesinin hortumunu ahizeye dayayıp 2 dakika tozunu...
  7. Muhammetbngl

Yardım Root vs bankacılık

Çok teşekkür ederim hocam ️
  8. Muhammetbngl

Hocam benim cihaz Türkiye cihazıydı önce bootloader kilidini açıp magiskten rootladım sonra twrp den romu yükledim şuan çok iyi çalışıyor herhangi bir sorun yok 1594982939 Rootlu bir cihazı güncelleyebiliyormuyuz orasını bende bilmiyorum
  9. Muhammetbngl

Bende o bölüm yok hocam
  10. Muhammetbngl

Baktım da öyle bir ayar bulamadım nasıl yapılıyor
  11. Muhammetbngl

Arkadaşlar geçen hafta cihazımı magiskten rootlayıp MIUI 12 eu rom yükledim sorum şu rootladıktan sonra bankacılık uygulamalarını açtığımda cihaz rootlu güvenlik yok yapacağınız her işlemde sorumluluk size aittir diye bir ibare yer alıyor haliyle bu cümle insanı korkutuyor biraz nedir bu durum...
  12. Muhammetbngl

MIUI 12 Mi 6 - Xiaomi.eu MIUI 12 v20.6.18 Beta Rom İndirme Bağlantısı

Çok teşekkür ediyorum hocam ilginiz ve uğraşınız için bu derece yardım edene daha önce denk gelmedim ellerinize sağlık
  13. Muhammetbngl

Tamam hocam sağolasın birde yanlışlıkla yukarıda ki 49 MB lık modülü de flasladım bir sorun olurmu
  14. Muhammetbngl

Hocam kusura bakma çok soru soruyorum onuda bu konulardaki cahilliğime verin modülde 2 indirme linki var hangisini indireyim alttakinde sticker falan yazıyo yoksa üsttekimi
Üst Alt