muhammetb kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Htc One A9 Çok acil yardım

Bu dediğiniz şekilde unlocked yaptım şimdi s-off yapmak lazım sanırım. daha sonra da locked yapıcam. şimdi s-off nasıl yaparım. telefonda şöyle yazıyor htc download mode ***unlocked**** htc_hiaeuh1 PVT s-ON lk-1.0.0.0000 böyle yazıyor. arkadaşlar lütfen yardım edin locked yapayım. telefonu...
  2. M

Birde sizlere şunu sormak istiyorum. bu telefona miui rom yükleme şansımız var mı.
  3. M

Ben sadece bootloader kilidini kaldırdım. başka bir bildiğim yok. htc çok karmaşık hiç bişey anlamadım. Cihaz rootlu değil. S-ON yazıyor. Şu an RELOCKET yazıyor.
  4. M

Htc One A9 cihazımın Bootloader kilidini açtım (unlocked yazıyor şuan). Fakat eski haline (Locked yazan haline) geri döndürmek istiyorum. bunu nasıl yaparım acil yardım eder misiniz ?
  5. M

Yardım HTC One A9 Unlock/Locked

Arkadaşlar HTC One A9 telefonun bootloader kilidini açtım. Fakat şimdi ilk haline getirmek istiyorum. Bu konu hakkında bilgisi olan acil yardım edebilir mi?
  6. M

HTC ONE A9 MIUI Rom

HTC One A9 için mıuı rom yükleme imkanımız var mı? Bu konuda bilgisi olan yardım ederse çok sevinirim... Teşekkürler...
Üst Alt