muhammet063 kullanıcısının son içeriği

1. M

Yardım Mi 8SE Batarya Önerisi - Deji vs.

Mi 8 se batarya deyisim vakti geldi geçiyor 5 yıl oldu eski bataryasi deyisen arkadaşlar ne öneride bulunursunuz hangisi daha iyi
  2. M

Rom Mı 8 se mevcut stabil rom

hocam bunu twrp nasıl yüklüyoruz acaba twrp 3.3.0-0423 var bende yükledikten sonra modem dosyası kurmak gerekir mi
  3. M

Rom Rom hakkında yardım mi8 se

Merhaba hocalarım mi 8se cihazım Mi rom 11.0.3 stabil kurulu cihazda wifi kesilme soru yaşıyorum bazen bağlanmıyor bu romu pek begenmedim başka rom yüklemek istiyorum batarya konusunda bana hangi romu tavsiye edersiniz twrp olarak 3.3.0-0423 kurulu mi kilidi acik
  4. M

Yardım mi 8se rom önerisi verebilir misiniz

Hocam bende twrp 3.3.0 var dediğiniz romu nerden bulup twrp den yukleyebilirim biraz acemiyim bu konularda kusura bakmayın tskler
  5. M

hocam mi 11 hangi sürümü link atabilir misinizi şuan batarya ekran süresi 3 saat gidiyor millet 9 saat falan alıyor ve mi 12 de bazen takılmalar oldugunu görebiliyorum. 1647499223 batarya süresi nasıl gidiyor bu romda bilginiz var mı acaba iyi gidiyorsa rom linki atabilir misiniz
  6. M

merhabalar arkadaşlar benim mi8se cihazım var mi 12.1 eu 20.9.4 sürümü yükledim ve cihaz bazen kasamaya başladı cihaz çok güzel daha önceden mi 11 kullanırken çok iyiydi bu cihaza hangi romu kurmamı tavsiye edersiniz cihazın daha iyi çalışması için
  7. M

Yardım Mi kilidi kapalı ve sıfırlanmış cihaz

Merhaba arkadaşlar elimde bir poco X3 NFC cihaz var cihaz mi kilidi kapalı ve sıfırlanmış durumda açılmıyor açılışta direk mi şifresi istiyor. Teknik bilgim biraz var bu cihazı nasıl canlandırabilirim tekrar yardımcı olur musunuz
  8. M

Yardım Mİ 8SE Magisk kurulumu

merhaba arkadaşlar; benim cihazım mi 8se, twrp 0423 yüklü buna magisk nasıl yüklerim yardımcı olurmusunuz?
  9. M

Yardım Xiaomi mi 8 SE üst kamera çalışıyormu

aynı sorun bendede var
  10. M

Yardım redmi note4

peki ne yapmamı tavsiye edersiniz mi kilidi açmadan rotlu hiç birşey kullanamıyorum
  11. M

Yardım redmi note4

Sıfır diye almıstım ama galiba ikinci el veya daha önce hesap eklenmiş
  12. M

Yardım redmi note4

benim bir sorunum var cihazda mi kilidi açmak istiyorum bütün yapılması gerekenleri yapıyorum ama geliştirici seçeneklerde mi kilit açma durumunda hesap eklenmiyor "eklenemedi 20091 hatası" veriyor sürekli bunun çözümünü çok aradım ama hiç bir yerde bulamadım geliştirici rom attım vpn denedim...
  13. M

Yardım Redmi 4 telefon kapandı hiç bir şekilde açılmıyor

merhaba arkadaşlar bendede aynı sorun var yardımcı olurmusunuz nasıl çözdünüz
  14. M

Yardım Redmi Note 4X Snapdragon Global sürüm kilit açma ve haftalık rom yükleme

hocam sorununuz çözüldümü aynı sorunu bende yasıyorum nasıl çözdünüz
  15. M

Yardım (ÇÖZÜLDÜ)Bl kilidi açarken hata alıyorum

merhabalar hocam konuyu biraz hortlatıcam ama bende aynı hatayı alıyorum hesap ekleme kısmında hangi vpn kullanabilirim
Üst Alt