muhammedozby kullanıcısının son içeriği

1. muhammedozby

Soru Redmi Note 11 Pro 5G alınır mı?

IMEI kayıt ücreti verirsen tamam ama gerek yok o zaman da yurt dışına. IMEI işlemlerinde diğer yöntemleri de unut gitsin. Alma derim çünkü hem benim tel güncelleme almadığı için ben sıkıntılar yaşadım. Tema uygulamasını google play virüs olarak algıladı. Bir tane illet uygulama var o uygulama...
  2. muhammedozby

Rom TWRP ve Evolution X ROM denemesi

Bugün XDA forumda hem TWRP hem de güzel bir ROM gördüğümde şu MIUI denen illetten kurtulmak için dedim ki ben bu cihazı ROMlarım, bozulursa da umurumda değil ve bu ikili çalıştı. Şu ROM ile acayip mutluyum çünkü MIUI hiç sevmedim. Bakalım çalışmayan birkaç şey vardı MUI üzerinde (Android device...
  3. muhammedozby

Yardım TWRP yükleme | Cihaz: Redmi Note 11 Pro 5G

Aydınlandım.. Tüm dosyaları masaüstünde duruyor. Bayramdan fırsat bulursam deneyeceğim. O yüzden bir müddet beklemedeyiz. Bu arada fastboot hiç bir şekilde Volume+ ve power ile çıkamadım. Yani şu işlemi hiç yapamadım: Bu sefer olur mu dersin?
  4. muhammedozby

He img dosyası yanlış yazmışım pardon. flash boot recovery.img girince hata veriyordu. Hata mesajı: Booting FAILED (remote: unknown command) Aslında müsait bir zamanda tekrar deneyebilirim bunu.
  5. muhammedozby

Şu cihaza bir türlü unoffical TWRP yükleyemedim. OrangeFox ve ya TWRP bu ikisinden birini yükleyebileceğim bir kaynak var mıdır? Cihaz: Redmi Note 11 Pro 5G
Üst Alt