muhammedkrc kullanıcısının son içeriği

1. M

Tema JiyanV2 Teması Yayında

Hocam teşekkürler, bütün butonlar aktifmiş ama kilit ekranında gözükmüyordu. Tüm butonları kapatıp tekrar açtım düzeldi.
  2. M

evet, en başından beri hindistan üzerinden indirip güncelleme yaptım
  3. M

hocam iyi günler, temanın son halini mağazadan güncelledim ama bu ayarları bulamıyorum. şuan killit ekranında adım sayar, hava durumu gözükmüyor. cihaz mi mix 2s
  4. M

Yardım cevapsız çağrı bildirimi

merhaba, telefonda öyle bir seçenek yok. ayrıca sizin dediğiniz gibi yaparsam telefon normal aramalarda da sadece titret.
  5. M

merhaba mi mix 2s Globbal Kararlı Miui V10.3.6.0 sürümünü kullanıyorum. Önceden telefonda cevapsız çağrı olduğunda bildirim sadece titreşimle oluyordu şimdi ise bildirim sesi çalıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim.
  6. M

merhaba, önceden telefona cevapsız çağrı olduğunda bildirim sadece titreşimle oluyordu şimdi ise bildirim sesi çalıyor. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim.
  7. M

aynen biraz önce farkettim onu haha--facepalm~~
  8. M

global rom kullandığım için mtz yüklemedim, mağaza üzerinden güncelledim.
  9. M

ben güncelledim ama whatsapp isimler hala mavi
  10. M

Elinize emeğinize sağlık hocam, güncelleme ile beraber daha da süper olmuş tema clap~~clap~~clap~~
  11. M

Hocam günaydın, güncellemeye onay geldi mi?
  12. M

güncel hali markette yayınladı mı?
  13. M

Elinize sağlık çok başarılı bir tema olmuş Yes~~ güncellemelerden sonra daha da başarılı olmuş clap~~clap~~clap~~ Global sürüm kullandığım için mtz. dosyayı yükleyemiyorum o yüzden sabırsızlıkla güncellemenin markete yüklenmesini bekliyorum.
Üst Alt