Muhammedeminacikel kullanıcısının son içeriği

1. Muhammedeminacikel

Recovery TWRP Poco F5 Pro / K60 HyperOs Android 14 (Dokunmatiği Çalışıyor)

Tek tuş ile TWRP yükleme programı oluyorya onu demek istedim...
  2. Muhammedeminacikel

Recovery TWRP Poco F5 Pro / K60 HyperOs Android 14 (Dokunmatiği Çalışıyor)

Twk tuş yükleme şeklinde düzenleyebiliyor musunuz acaba?
  3. Muhammedeminacikel

Sohbet Poco F5 Pro Kullanıcılar Kulübü

Arkadaşlar bende Global rom HyperOS yüklü.. tek tuş TWRP yükleme işlemi yaptığım da TWRP ekranında dokunmatik çalışmıyor.. çözümü var mıdır
  4. Muhammedeminacikel

HyperOS Xiaomi Redmi K60/ F5 Pro XiaomiEu Android HyperOS

Merhaba arkadaşlar.. EU son sürüm hangisidir acaba Redmi k60 için.? Link verebilir misiniz
  5. Muhammedeminacikel

Yardım Google Hesabıma Erişemiyorum

Çok teşekkür ederim .. kayıtlı diğer e-posta adresime şifre gönderilmesini talep ettim. "30 gün içerisinde oturum açma bağlantısı göndereceğiz" diye uyarı geldi.. umarım yeniden telefon numarası istemez ve e posta adresime gelen şifre ile GOOGLE HESABIMı açabilirim.. Bütün herşeyim Google...
  6. Muhammedeminacikel

Yardım Google Hesabıma Erişemiyorum

S.a arkadaşlar. Ben GOOGLE hesabıma erişemiyorum.. Mail adresimi ve şifremi bildiğim halde Eski numarama Güvenlik Kodu gönderiyor fakat eski numaramı komple kapatmıştım.. Nasıl bir yol izleyebilirim acaba? Şimdiden teşekkürler
  7. Muhammedeminacikel

Yardım İMEİ direnç Antalya'

Merhabalar arkadaslar.. Ben Redmi K60 telefon kullanıyorum bugün itibariyle Kayıt süresi doldu Telefon kapandı. Antalya' veya Kumluca ilçesinde Redmi K60 Direnç kaydı yapabilecek kimse varmı tanıdığı olan.. Yardımcı olur musunuz? şimdiden teşekkürler
  8. Muhammedeminacikel

Yardım Redmi K60 Antalya Direnç İMEİ

Merhabalar arkadaslar.. Ben Redmi K60 telefon kullanıyorum bugün itibariyle Kayıt süresi doldu Telefon kapandı. Antalya' veya Kumluca ilçesinde Redmi K60 Direnç kaydı yapabilecek kimse varmı tanıdığı olan.. Yardımcı olur musunuz? şimdiden teşekkürler
  9. Muhammedeminacikel

Rom HyperOS V1.0.14 | Android 14

Yükleyip deneyen var mı arkadaşlar? Ekran görüntüleri atıp performans kamera falan değerlendirir misiniz
  10. Muhammedeminacikel

Yardım Redmi K60 kötü Video performans

Benim önceki telefonum mi9t proydu onu 4 yıl kullandım ve onun kamerasına alışınca Redmi K60 çok zayıf geldi bana😔 neyse sağlık olsun bende oyun oynar dururum o halde:)
  11. Muhammedeminacikel

Yardım Redmi K60 kötü Video performans

Merhabalar arkadaşlar redmi k60 kullanıyorum.. Genel olarak kamera Video performansından memnun değilim..Özellikle düşük ışıkta Geniş açı kamerası ile çektiğim videolar bulanık ve çamur gibi çıkıyor..EliteRomLite Stabil sürüm kullanıyorum ve Kamera uygulamam 5.0.23 sürümü Leica mod.. Gcam Harici...
  12. Muhammedeminacikel

Uygulama F5 pro için Leica camera

'Çelişkili uygulama imzası' hatası alıyorum.. telefonun stock kamerası ile yüklemeye çalıştığım bu kamera uygulaması aynı görünüyor ve yüklenmiyor
  13. Muhammedeminacikel

Rom Mi 9T Pro - K20 Pro Global Romlar

off çok fazlaymış biraz ikram yapamaz mısınız valla yok zamanıma denk geldi cidden.. birde telefonu size mi göndermem gerek bende şu an laptop var bi tane.. uzaktan halledilebilir mi.. bootloader falan açık olacak mı..
  14. Muhammedeminacikel

Rom Mi 9T Pro - K20 Pro Global Romlar

kimden destek alabilirim ücreti karşılığında
Üst Alt